Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Pletivo Pantanet Protect

Pletivo Pantanet® Protect od Betafence se vyrábí z galvanizovaného drátu potaženého plastem v zelené barvě. Na celou řadu Pantanet® Protect se vztahuje dvacetiletá záruka.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | Výkresy 2D | Technická specifikace | Reference
Fotogalerie

Pletivo

Galvanizované pletivo vyrobené z galvanizovaného drátu, odporově svářeného a potaženého plastem. Horizontální dráty mají záhyb na každém oku. Na spodu i na vrcholu pletiva je jednoduchý drát.

Sloupky

Profesionální instalace

Sloupky Bekaclip®
Výztuhové a mezilehlé sloupky jsou vybaveny upevnovací patkou a mají kruhový vnější profil a dodávají se s plastovými hlavicemi. Upevnovací spony jsou z nerezivějící oceli.

Svařované trubkové sloupky
Jsou galvanizovány zevnitř i zvenku s minimální tloušťkou vrstvy 275 g/m2 (2 strany dohromady) podle evropské normy 10326. Jsou galvanizovány a potaženy plastovou vrstvou z polyesteru.

Brány

Systém Pantanet® je kompletní a bezpečný systém vybavený bránami vysoké technické úrovně Fortinet® nebo Egidia®: jednoduché a dvojité křídlové a posuvné brány.

Technologie povrchové úpravy

Role jsou vyrobeny z pokovených drátů. Speciální přípravný proces zaručuje nanesení perfektně přilnavé PVC vrstvy na povrch výrobku.

Barvy

Plot: Zelená 6073
Sloupky: Zelená RAL 6005, antracit (jen pro Bekaclip®)

oploceni pantanet protect family

 
Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.