Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Pletivo Pantanet Light

Pletivo Pantanet Light od Betafence je vhodný jako dočasné oplocení. Vyrábí se v zeleném barevném provedení. Na celou řadu Pantanet® Light se vztahuje desetiletá záruka.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | Výkresy 2D | Technická specifikace | Reference
Fotogalerie

Obecné informace

Pantanet® Light nejslabším oplocením řady Pantanet® (největší oka a nejtenší drát). Pantanet® Light je vhodný spíše jako dočasné oplocení, pro demarkační účely.

Pletivo

Pletivo je vyrobené z ocelového drátu, odporově svářeného a potaženého plastem. Horizontální dráty mají záhyb na každém oku.

Sloupky

Profesionální instalace

Sloupky Bekaclip®
Výztuhové a mezilehlé sloupky jsou vybaveny upevnovací patkou a mají kruhový vnější profil a dodávají se s plastovými hlavicemi. Upevnovací spony jsou z nerezivějící oceli.

Svařované trubkové sloupky
Jsou galvanizovány zevnitř i zvenku s minimální tloušťkou vrstvy 275 g/m2 (2 strany dohromady) podle evropské normy 10326. Jsou galvanizovány a potaženy plastovou vrstvou z polyesteru.

Instalace svépomocí

Sloupky Bekaclip®–P: sloupky kulatého profilu, z barveného PVC, zesílené v oleji temperovaným ocelovým drátem z vysokouhlíkaté oceli. S upevnovacími pásky na pletivo a hlavicí s logem Betafence.

Brány

Systém Pantanet® je kompletní a bezpečný systém vybavený bránami vysoké technické úrovně Fortinet® nebo Egidia®: jednoduché a dvojité křídlové a posuvné brány.

Technologie povrchové úpravy

Role jsou vyrobeny z pokovených drátů. Speciální přípravný proces zaručuje nanesení perfektně přilnavé PVC vrstvy na povrch výrobku.

Barvy

Plot: Zelená 6073
Sloupky: Zelená RAL 6005, antracit (jen pro Bekaclip®)

Použití

Pantanet® Light může být nainstalován na stejný typ sloupků jako ostatní Pantanety a může být využit v kombinaci se stejným typem vrat jako ostatní Pantanety (Fortinet a Egidia). Vyrábí se pouze v zelené barvě.

Montáž oplocení Pantanet na sloupcích Bekaclip

 

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.