Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Pletivo Pantanet Family

Pletivo Pantanet Family od Betafence se prodává v rolích po 25 m a ve výškách od 610 mm do 2030 mm. V barvě zelené a antracitové. Na celou řadu Pantanet® Family se vztahuje dvacetiletá záruka.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | Výkresy 2D | Technická specifikace | Reference
Fotogalerie

Obecné informace

Pantanet® Family je velice oblíbená svařovaná síť v rolích po 25m. Používá se pro oplocení zahrad rodinných domů, ale velice oblíbená je i pro zhotovení plotů kolem sportovišť, oplocení výrobních a skladovacích objektů. Protože jde o svařovanou síť, která se nedá rozplést je z hlediska bezpečnosti vhodnější než klasické čtyřhranné pletivo.

Pletivo

Galvanizované pletivo vyrobené z galvanizovaného drátu, odporově svářeného a potaženého plastem. Horizontální dráty mají záhyb na každém oku. Ve vzdálenosti 25,4 mm shora a zespodu je pletivo zesílené druhým okrajovým drátem.

Sloupky

Profesionální instalace

Sloupky Bekaclip®
Výztuhové a mezilehlé sloupky jsou vybaveny upevnovací patkou a mají kruhový vnější profil a dodávají se s plastovými hlavicemi. Upevnovací spony jsou z nerezivějící oceli.

Svařované trubkové sloupky
Jsou galvanizovány zevnitř i zvenku s minimální tloušťkou vrstvy 275 g/m2 (2 strany dohromady) podle evropské normy 10326. Jsou galvanizovány a potaženy plastovou vrstvou z polyesteru.

Instalace svépomocí

Sloupky Bekaclip®–P: sloupky kulatého profilu, z barveného PVC, zesílené v oleji temperovaným ocelovým drátem z vysokouhlíkaté oceli. S upevnovacími pásky na pletivo a hlavicí s logem Betafence.

Brány

Systém Pantanet® je kompletní a bezpečný systém vybavený bránami vysoké technické úrovně Fortinet® nebo Egidia®: jednoduché a dvojité křídlové a posuvné brány.

Technologie povrchové úpravy

Role jsou vyrobeny z pokovených drátů. Speciální přípravný proces zaručuje nanesení perfektně přilnavé PVC vrstvy na povrch výrobku.

Barvy

Plot: Zelená 6073, antracitová metalíza BF7016M
Sloupky: Zelená RAL 6005, antracitová metalíza BF7016M (jen pro Bekaclip®)

Použití

Velice vhodná je pro ploty kolem výběhů pro psy a jiná větší zvířata. Pantanet® Family se dodává ve výškách od 610mm do 2030mm. Jako sloupky pro toto pletivo jsou nejvhodnější sloupky Bekaclip®, ke kterým se pomocí svorek Bekaclip® tento plot velice snadno přichycuje, ale Pantanet® Family je možné montovat i pomocí vázacího drátu na standardní kulaté sloupky. Samozřejmě nesmíme zapomenout na vhodné plotové vzpěry.

oploceni pantanet protect family

 
Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.