Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Pletivo Pantanet Essential

Pletivo Pantanet Essential od Betafence se vyrábí ve výškách od 610 mm do 2030 mm a dodává se v rolích po 25 m. K dispozici je v zelené a antracitové barvě. Na celou řadu Pantanet® Essential se vztahuje desetiletá záruka.
Array
Popis

| | | | Reference
Fotogalerie

Obecné informace

Pantanet® Essential je velice oblíbená svařovaná síť v rolích po 25m. Používá se pro oplocení zahrad rodinných domů. Protože jde o svařovanou síť, která se nedá rozplést, je z hlediska bezpečnosti vhodnější než klasické čtyřhranné pletivo.

Pletivo

Pletivo je vyrobené z ocelového drátu, odporově svářeného a potaženého plastem. Horizontální dráty mají záhyb na každém oku. Na vrcholu pletiva je dvojitý drát a ve spodní části pletiva je drát jednoduchý.

Sloupky

Profesionální instalace

Sloupky Bekaclip®
Výztuhové a mezilehlé sloupky jsou vybaveny upevnovací patkou a mají kruhový vnější profil a dodávají se s plastovými hlavicemi. Upevnovací spony jsou z nerezivějící oceli.

Svařované trubkové sloupky
Jsou galvanizovány zevnitř i zvenku s minimální tloušťkou vrstvy 275 g/m2 (2 strany dohromady) podle evropské normy 10326. Jsou galvanizovány a potaženy plastovou vrstvou z polyesteru.

Instalace svépomocí

Sloupky Bekaclip®–P: sloupky kulatého profilu, z barveného PVC, zesílené v oleji temperovaným ocelovým drátem z vysokouhlíkaté oceli. S upevnovacími pásky na pletivo a hlavicí s logem Betafence.

Brány

Systém Pantanet® je kompletní a bezpečný systém vybavený bránami vysoké technické úrovně Fortinet® nebo Egidia®: jednoduché a dvojité křídlové a posuvné brány.

Technologie povrchové úpravy

Role jsou vyrobeny z pokovaných drátů. Speciální přípravný proces zaručuje nanesení perfektně přilnavé PVC vrstvy na povrch výrobku.

Barvy

Plot: Zelená 6073 a antracitová metalíza BF7016M
Sloupky: Zelená RAL 6005, antracitová metalíza BF7016M (jen pro Bekaclip®)

Použití

Pantanet® Essential je velice oblíbená svařovaná síť v rolích po 25m. Používá se pro oplocení zahrad rodinných domů. Protože jde o svařovanou síť, která se nedá rozplést, je z hlediska bezpečnosti vhodnější než klasické čtyřhranné pletivo.

Instalační videa

   
Montáž oplocení Pantanet na sloupcích Bekaclip Montáž oplocení Fortinet
Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.