Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Pletivo Fortinet

Pletivo Fortinet od Betafence se vyrábí o výšce 1020 to 2510 mm, velikosti ok 50,8 x 50,8 mm a v zeleném barevném provedení. Na celou řadu Fortinet® Medium a Super se vztahuje dvacetiletá záruka.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | Výkresy 2D | Technická specifikace | Reference
Fotogalerie

Pletivo

Svařované pletivo Fortinet® (rozměr oka 50,8 x 50,8 mm), z galvanizovaného drátu, elektricky svařovaného na každém křížení a potažené plastem. Horizontální dráty mají záhyb na každém oku. Drátěné pletivo vysoké 150 cm a víc má ostny o velikosti 25,4 mm na jedné straně pro umístění nahoře nebo dole. Délka rolí: 25 m

Sloupky

Systém Fortinet® se svařovanými válcovými Sloupky Bekaclip® zaručuje optimální ohrazení. Vyztužující a mezilehlé sloupky jsou vybaveny upevnovací patkou a mají kruhový vnější profil. Jsou doplněny plastovou hlavicí. Upevnovací spony jsou z nerezové oceli. Jsou galvanizovány zevnitř i zvenku s minimální tloušťkou vrstvy 275 g/m2 (2 strany dohromady) podle evropské normy 10326. Jsou galvanizovány a potaženy plastem s polyesterem s minimální tloušťkou vrstvy 60 mikronů.

Brány

Systém Fortinet® je dotvářen řadou technicky vyspělých bran typu Fortinet® nebo Robusta®: jednoduché a dvojité křídlové a posuvné brány.

Technologie povrchové úpravy

Role jsou vyrobeny z pokovených drátů. Speciální přípravný proces zaručuje nanesení perfektně přilnavé PVC vrstvy na povrch výrobku.

Barvy

Plot: zelená 6073
Sloupky: zelená RAL 6005

oploceni fortinet druhy

oploceni fortinet medium

oploceni fortinet super

 

 
Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.