Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Oplocení Securifor 3D

Oplocení Securifor® 3D systém je kompletní systém vyvinutý pro to, aby
kombinoval vysokou bezpečnost a estetický design.
Array
Popis

| | | | Reference
Fotogalerie

Panely

Panely jsou z těžkých svařovaných sítí a vodorovně jsou dodatečně vyztuženy. Šířka: 2518,6 mm. Velikost ok: 12,7 x 76,2 mm (V x Š). Průměr drátu: 4 mm.

Sloupky

Sloupkový systém Bekafix® Super
Sloupky z podélně svařených trubek.Profily mezi- a koncových sloupků: 80 x 60 x 2,5 mm.Profil rohového sloupku: 80 x 60 x 2,5 mm.Panely jsou fixovány na sloupky pomocí pozinkovanýcha poplastovaných příchytek a bezpečnostních šroubůz nerezi M8.

Sloupkový systém s obdélníkovým průřezem Securifor®
Rozměry 80 x 60 x 2,5 mm nebo 120 x 60 x 3 mm(rozměry závisí na výšce sloupku). Sloupky mají jednuřadu závitových vložek M8. Panely jsou upevněnypomocí speciálních upevňovacích komponentů nebokrycích desek v plné délce pomocí jednosměrnýchšroubů.

Technologie povrchové úpravy

Panely z pozinkovaného drátu jsou následně ošetřeny adhezní vrstvoua nakonec poplastovány vrstvou přilnavého polyesteru o min. tloušťce100 mikrónů. Sloupky jsou pozinkovány zevnitř i zvenku (min. vrstva 275 g/m2),v souladu s Euro normou 10326. Následně je aplikována adhésní vrstva a pakjsou sloupky poplastovány polyesterem (min. 60 mikronů).

Barvy

Zelená RAL 6005.
Další barvy k dispozici na objednávku.

oploceni securifor 3d

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.