Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Oplocení Securifor

Oplocení Securifor od Betafence se vyrábí v šířce 2518,6 mm a výšce 2010,6 nebo 2417 mm a v barevném provedení zelená a další.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | Výkresy 2D | Technická specifikace | Reference
Fotogalerie

Panely

Panely jsou těžké svařované sítě šíře 2518,6 mm a výšky 2010,6 or 2417 mm. Několik panelů může být instalováno jako sestava. Panely v jednom kuse až do výšky 6,30 m jsou k dispozici. Pro maximální bezpečnost je oko sítě: 12,7 x 76,2 mm. Dráty o průměru (4 mm) garantují bezpečnost. Horní strana panelů musí být vyztužena U-profilem o rozměrech 35 x 15 x 2520 mm.

Sloupky
 
 
Sloupkový systém s obdélníkovým průřezem Securifor®

Rozměry 80 x 60 x 2,5 mm nebo 120 x 60 x 3 mm (rozměry závisí na výšce sloupku). Sloupky mají jednu řadu závitových vložek M8. Panely jsou upevněny pomocí speciálních upevňovacích komponentů nebo krycích desek v plné délce pomocí jednosměrných šroubů.

Sloupkový systém Bekafix®Super

Boční upevnění panelů je možné pomocí speciálních bezpečnostních kovových skob se šrouby (100 x 54 mm) ve tvaru písmene H s otvory pro umístění/upevnění panelů. Sloupky jsou opatřeny plastovou krytkou. Panely jsou připevněny k boční straně sloupku pomocí speciálních pavoukovitých příchytek a jednosměrných šroubů. Systém sloupků s obdélníkovými příchytkami.

Systém sloupků Bekasecure®

Ocel s vysokou mezí průtažnosti použitá na výrobu sloupků Bekasecure® a jejich design spolu poskytují nejvyšší možný stupeň bezpečnosti, odolnosti a jednoduchosti instalace. Sloupky jsou předpřipraveny s dvojitou škálou otvorů 10 x 20 mm a upevnění panelů je zajišťováno pomocí průběžné krycí lišty a speciálních, korozi odolných bezpečnostních šroubů. Otevřený profil sloupků umožňuje instalaci kabelů s optickým vláknem a uzavírá se pomocí speciálního kovového víka. Profil sloupku: 140 x 135 x 4 mm.

 

Brány

Systém Securifor® je dodáván s přizpůsobenými bránami se stejnou výplní jako panely.

Technologie povrchové úpravy

Panely z pozinkovaného drátu jsou následně ošetřeny adhézní vrstvou a nakonec poplastovány vrstvou přilnavého polyesteru o min. tloušťce 100 mikrónů.
Panely se dodávají rovněž v povrchové úpravě Zincalu® Super (95% zinek, 5% hliník) nebo galvanicky pokovené a potažené plastovou vrstvou pro prodloužení životnosti. Sloupky jsou pozinkovány zevnitř i zvenku (min. vrstva 275 g/m2), v souladu s normou Euro 10326. Následně je aplikována adhézní vrstva a finálně jsou sloupky poplastovány (minimálně 60 mikrónů).

Barvy

Standardní barvy: zelená RAL 6005
Další barvy a ochrana Zincalu® Super: na požádání.

Speciální kvality

- Pevné tvrdé dráty svařované do sítí s malým okem znemožnují proříznutí panelů normálními prostředky.
- Ošetřeno Zincalu® Super (95% zinku, 5% hliníku) nebo pozinkované a poplastované plyesterem.
- Pevnost ve svaru je min. 50% pevnosti v tahu oceli — garantuje pevnost každého svaru.
- Síť je konfigurována pro zajištění maximální průhlednosti — to je důležité pro kamerový systém a identifikaci vetřelce.
- Vyvinuto pro kompabilitu se systémem elektronické detekce a alarmu.
- V testech , prováděných speciálními odděleními policie, měly panely zádržný faktor 40 x větší než ostatní panelové systémy
- Nutnost pro zachycení útočníků nebo uprchlíků.
- Plně testován stavebními zkušebnami v několika evropských zemích.
- Výsledky testů na průchod kulky a bomby jsou rovněž k dispozici.

oploceni securifor

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.