Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Oplocení Nylofor F

Oplocení Nylofor® F od Betafence se vyrábí v šířce 2500 mm v rozsahu výšky: 630 až 2030 mm a v barvách zelená a bílá.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | Výkresy 2D | Technická specifikace | Reference
Fotogalerie

Panely

Panely jsou šířky 2500 mm v rozsahu výšky: 630 až 2030 mm. Na jedné straně mají panely vertikální ostny výšky 30 mm, které mohou být umístěny v horní či dolní části oplocení. Oka pletiva jsou 200 x 50 mm. Pozinkované dráty s minimální povrchovou ochranou 40 g/m2 jsou extra silné: horizontální pruty 15 x 6 mm, vertikální dráty mají průměr 5 mm.

Sloupky

Systém Nylofor® F nabízí dva systémy upevnění:

 

 

Systém sloupků EL
Panely jsou upevněné na přední stranu sloupků hákovými šrouby a spojené s každým dalším za použití kovových úchytek. Svařené obdelníkové sloupky (60 x 40 x 1,5 mm) jsou vybavené otvory na hákové šrouby a plastovými krytkami.

Systém sloupků Bekafix®
Panely jsou upevněny na sloupky bočně pomocí speciálních příchytek, vyrobených z polyamidu či kovu (bezpečnost). Svařované trubkové sloupky (70 x 44 mm) ve tvaru H jsou pokryty plastovou krytkou.

Systém čtvercových sloupků
Panely jsou upevněny na přední straně prostřednictvím příchytek a bezpečnostních šroubů. Svařované čtvercové trubkové sloupky (60 x 60 x 1,50 mm) mají závitové vložky pro upevnění panelů příchytkami a jsou pokryty plastovou krytkou.

Brány

Systém Nylofor® F je vybaven bezpečnostními vraty špičkové technologie typu Nylofor®, nebo Robusta®: jednokřídlá či dvoukřídlá nebo posuvná vrata.

Technologie povrchové úpravy

Panely jsou vyrobeny z pozinkovaných drátů. Přilnavá povrchová vrstva pro perfektní přilnutí povrchové plastové vrstvy z vypalovaného polyesteru (min. 100 mikronů). Sloupky jsou pozinkovány z vnitřní a vnější strany (min. tloušťka povrchové vrstvy 275 g/m2, obě strany dohromady), v souladu s Euro normou 10326. Následně je aplikována přilnavá povrchová vrstva a nakonec jsou sloupky pokryty plastovou vrstvou (min. 60 mikronů).

Barvy

Nylofor® F je k dispozici v zelené RAL 6005, bílé RAL 9010 a antracitové RAL 7016.
Další barvy na požádání.

oploceni nylofor f

 
Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.