Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Oplocení Nylofor 3D Super

Oplocení Nylofor 3D Super od Betafence se vyrábí v šířce 2500 mm, v různých výškách a v zeleném barevném provedení, další barvy na požádání.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | Výkresy 2D | Technická specifikace | Reference
Fotogalerie

Panely

Panely z těžkých svařovaných sítí mají šířku 2500 mm a různou výšku. Na jedné straně mají svislé trny o délce 30 mm. Podél každého 3D panelu probíhá vodorovně prolisovaná drážka ve tvaru „V“. Standardní velikost ok sítě: 200 x 50 mm. Oka v prolisované „V“ drážce: 200 x 50 mm. Průměr drátu: Vodorovné: 8,00 mm, svislé: 5,00 mm

Sloupky

Systém Nylofor® 3D Super lze instalovat do několika různých systémů sloupků:

Sloupky Bekafix® (s kovovými úchyty):Panely se připevní na sloupky z boku pomocí speciálních kovových úchytů (bezpečnostní úchyty). Svařované trubkové sloupky (70 x 45 mm) ve tvaru H jsou na horním konci opatřeny umělohmotnou čepičkou.

Sloupky Bekafix® Super
Pro střední a vysokou bezpečnost doporučujeme použít sloupky Bekafix® Super. Boční upevnění panelů se speciálními bezpečnostními kovovými skobami a šrouby. Svařené trubkovité sloupky (100 x 54 mm) s průřezem tvaru písmena H a otvory pro umístění / upevnění panelů. Sloupky jsou vybavené plastovou krytkou.

Čtyřhranné sloupky s úchyty:
Panely se připevní na sloupky zpředu pomocí úchytů a zajišťovacích šroubů.
Svařované čtyřhranné trubkové sloupky mají vložky pro uchycení panelů pomocí fixačních úchytů a jsou zakryté umělohmotnou čepičkou.

Brány

Nylofor® 3D Super je kompletní systém, a proto je doplněn bezpečnými a technologicky vysoce propracovanými branami typu Nylofor® nebo Robusta®: otvíravými či kývavými, nebo posuvnými branami.

Technologie povrchové úpravy

Panely jsou vyrobeny z galvanicky pokovených drátů. Pro perfektní přilnavost polyesterové práškové barvy je na povrch kovové vrstvy nanášena speciální adhezní vrstva (min. 100 mikronů). Sloupky jsou pokovovány zevnitř i zvnějšku (minimální tloušťka povrchové vrstvy je 275 g/m2, obě strany dohromady), v souladu s evropskou normou EN 10326. Potom následuje nanesení adhezní povrchové vrstvičky a nakone jsou sloupky pokryty vrstvou plastu (min. 60 mikronů).

Barvy

Nylofor® 3D Super je standardně dostupný v barvě zelené RAL 6005
Další barvy: na objednávku.

Použití

Systém Nylofor® 3D sa doporučuje použit na profesionální oplocení školních areálů, sportovních stadiónů, železničných objektů, nestrážených areálů veřejných prostranství, podniků, atd.

nylofor3D super oploceni

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.