Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Oplocení Nylofor 3D Pro

Oplocení Nylofor® 3D Pro od Betafence se vyrábí v šířce 2500 mm a výšce od 1030 do 2430 mm a v barevném provedení zelená, antracitová a bílá.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | Výkresy 2D | Technická specifikace | Reference
Fotogalerie

Panely

Panely mají šířku 2500 mm a jsou dostupné v celé škále výšek: od 1030 do 2430 mm. Na jedné straně mají panely svislé trny o délce 30 mm, tyto trny mohou být umístěny na horní stranu nebo na dolní stranu.Vodorovné výztuhové pruty dodávají panelům vysoký stupeň odolnosti.Oka sítě mají velikost 200 x 50 mm, oka v místech výztuhových profilů mají velikost 100 x 50 mm. Průměr drátu je 5 mm.

Sloupky

Systém Nylofor 3D Pro může být aplikován do čtyř různých systémů sloupků:

Systém sloupků EL
Panely se upevňují na sloupky zpředu pomocí hákových šroubů a k sobě se navzájem spojují kovovými úchyty. Svařované pravoúhlé sloupky (60 x 40 x 1,5 mm) mají připraveny otvory pro hákové šrouby a shora jsou zakryty plastikovou čepičkou.

Systém sloupků Bekafix®
Panely se upevňují na sloupky z boku pomocí speciálních polyamidových nebo kovových (vyšší bezpečnost) úchytů. Svařované trubkové sloupky (70 x 44 mm) ve tvaru H jsou na horním konci opatřeny plastikovou čepičkou.

Systém sloupků Quixolid®
Panely se připevňují ke stranám sloupku, zasunou se do žlábku a zajistí kovovými pásky. Nevyžaduje se žádné instalační příslušenství. Ocelové sloupky s profilem ve tvaru písmene H o rozměrech 75 x 50 mm jsou opatřeny plastovou krytkou.

Systém čtyřhranných sloupků
Panely se upevňují na sloupky zpředu pomocí fixačních kusů a zajišťovacích šroubů. Svařované čtyřhranné trubkové sloupky (60 x 60 x 1,50 mm) mají vložky pro upevnění fixačních kusů na panely a jsou zakryté plastikovou čepičkou.

Brány

Systém Nylofor® 3D Pro je propracován do posledního detailu včetně špičkově technicky zpracovaných a do systému bezpečně zakomponovaných branektypu Nylofor® nebo Robusta®: jednokřídlé nebo dvoukřídlé branky, otvíravé a posuvné brány.

Technologie povrchové úpravy

Panely jsou vyrobeny z galvanicky pokovených drátů (min. 25 g/m2). Důkladná předpříprava povrchu před jeho úpravou zaručuje perfektní přilnavost PVC vrstvy na povrch výrobku. Sloupky jsou pokoveny zevnitř i zvnějšku (minimální krycí vrstva je 275 g/m2, obě strany dohromady), v souladu s evropskou normou EN 10 326. Potom následuje nanesení adhezní povrchové vrstvičky a nakonec jsou sloupky pokryty polyesterovou práškovou barvou (minimálně 60 mikronů).

Barvy

Zelená RAL 6005, bílá RAL 9010, nebo antracitová RAL 7016.

Použití

Výrobní závody, skladiště, vojenské objekty, železnice, silnice, dálnice,letiště

nylofor3D pro oploceni

 
Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.