Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Oplocení Nylofor 3D Light II

Panelový systém oplocení Nylofor® 3D Light II je díky vodorovným 3D záhybům
velmi pevný a odolný.
Array
Popis
Produktová karta
| | | | Reference
Fotogalerie

Panely

Panely mají šířku 2500 mm a výšku od 1030 do 2030 mm. Panely mají vertikální ostny o velikosti 30 mm na jedné straně a jsou oboustranné (ostny v horní či dolní části).Velikosti ok jsou 200 x 50 mm, a 100 x 50 mm v místě prolisů. Průměr vodorovných drátů je: 4 mm, průměr svislých drátů je 4 mm.

Sloupky

Systém sloupků EL
Panely jsou nainstalovány na přední část sloupku pomocí přípojek a hákových šroubů. Svařované sloupky s pravoúhlým průřezem (60 x 40 x 1,5 mm) mají otvory na upevnění panelů a jsou vybaveny plastovým krytem.

Systém sloupků s pravoúhlým průřezem na objímky
Panely se upevňují k oběma bokům sloupku pomocí pravoúhlých dvoudílných objímek, které se k sobě připojí pomocí samostrhávacích šroubů. Existují tři typy objímek: středové, koncové a rohové. Svařované sloupky s pravoúhlým průřezem (60 x 40 x 1,5 mm) jsou vybaveny plastovým krytem.

Systém sloupků Bekafix®
Panely jsou bočně upevněny na sloupky pomocí speciálních příchytek, vyrobených z polyamidu či kovu (bezpečnost). Svařované trubkové sloupky (70 x 44 mm) ve tvaru H jsou ukončeny plastovou krytkou.

Systém čtvercových sloupků
Panely jsou upevněny na přední straně sloupků prostřednictvím příchytek a bezpečnostních šroubů. Svařované čtvercové trubkové sloupky (60 x 60 x 1,50 mm) mají závitové vložky pro upevnění panelů pomocí příchytek a jsou ukončeny plastovou krytkou.

Systém sloupků Quixolid®
Panely se připevňují ke stranám sloupku, zasunou se do žlábku a zajistí kovovými pásky. Nevyžaduje se žádné instalační příslušenství. Ocelové sloupky s profilem ve tvaru písmene H o rozměrech 75 x 50 mm jsou opatřeny plastovou krytkou.

Brány

Systém Nylofor® 3D je kompletní a optimální ochranou díky užití křídlových a posuvných vrat špičkové technologie Egidia®, Nylofor® a Robusta®.

Technologie povrchové úpravy

Panely vyrobeny z pozinkovaných drátů. Přilnavá povrchová vrstva pro perfektní přilnutí povrchové plastové vrstvy z vypalovaného polyesteru (min. 100 mikronů). Sloupky jsou pozinkovány z vnitřní a vnější strany (min. tloušťka povrchové vrstvy 275 g/m2, obě strany dohromady), v souladu s Euro normou 10326. Následně je aplikována přilnavá povrchová vrstva a nakonec jsou sloupky opatřeny plastovou vrstvou (min. 60 mikronů).

Barvy

Zelená RAL 6005, antracitová RAL7016 a žárově pozinkovaná.
Další barvy k dispozici na objednávku.

nylofor3D light oploceni

 
Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.