Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Oplocení Horizen

Pokud chcete, aby byl váš dům oplocený podle nejnovějších trendů, vyberte si elegantní a funkční panely oplocení Horizen.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | | | Reference
Fotogalerie

Výhody

Pevná konstrukce
Panely Horizen mají pevnou nosnou konstrukci vyrobenou ze svařovaných profilů. Výplň je tvořena horizontálními ocelovými profily. Systém je možné osadit pomocí sloupků do betonu nebo pomocí sloupků se stojanem.

Soukromí
Mezery mezi horizontálními profily jsou široké jen 15 mm. Díky tomuto je plot téměř neprůhledný, čímž poskytuje vysokou úroveň ochrany soukromí. Úzké mezery zároveň stěžují lezení po plotě.

Plot v jedné linii
Všechny prvky oplocení Horizen, včetně jednokřídlých a dvoukřídlých bran, posuvných bran a sloupků, byly navrženy tak, aby tvořily jeden souvislý celek. K dispozici jsou v mnoha barvách a snadno se dají přizpůsobit barvě domu a pozemku.

Snadná a rychlá montáž
Panely jsou ke sloupkům připevněny pouze na čtyřech místech pomocí spojovacích článků se šrouby. Díky dodatečným spojovacím článkem lze plot sestavit pod různými úhly. Elektrické nářadí nebo přístup k elektrické síti nejsou při montáži zapotřebí.

Panely

Panely Horizen mají standardní šířku 2400 mm a jsou k dispozici v deseti výškových provedeních od 1085 do 1940 mm. Rám je vyroben ze svařovaných ocelových profilů s obdélníkovým průřezem o rozměrech 60 x 40 mm. Výplň je tvořena horizontálními ocelovými profily s obdélníkovým průřezem o rozměrech 80 x 20 mm, osazenými ve vzájemné vzdálenosti 15 mm. Panely Horizen lze namontovat na ocelové i na zděné sloupy.

Sloupky

Sloupky jsou vyrobeny z ocelových profilů se čtvercovým průřezem o rozměrech 80 x 80 mm s namontovanými nýty. Sloupky jsou k dispozici v provedení pro montáž do betonu nebo v provedení se stojanem.

Montáž

Panely jsou upevněny na sloupky pomocí ocelových spojovacích článků přišroubovaných nerezovými bezpečnostními šrouby. Každý panel je spojen se sloupkem na dvou místech. Díky speciálním spojovacím článkem je plot možné spojit pod jakýmkoliv úhlem. Systém Horizen lze složit stejně na betonovém základě, tak bez něj.

Brány

Panelový systém Horizen je možné doplnit za pomoci jednokřídlé nebo dvoukřídlé brány a taktéž i posuvnou bránou. Systém oplocení byl navržen tak, aby všechny jeho prvky tvořily před domem jeden souvislý celek.

Technologie povrchové úpravy

Panely Horizen jsou vyrobeny z profilů z galvanizované oceli, které jsou následně pokryty polyesterovým práškem (min. Do tloušťky 60 mikrometrů). Sloupky jsou galvanizovány zevnitř i zvenku v souladu s evropskou normou EN 10326. Následně jsou pokryty polyesterovým práškem (min. do tloušťky 60 mikrometrů).

Barvy

Standardní: šedá RAL 7030, zelená RAL 6005, černá RAL 9005, bílá RAL 9010, antracitová RAL 7016, strukturovaná antracitová RAL 7016S a strukturovaná černá RAL 9005S

Nestandardní : RAL 9006, BF7016M, RAL 7021, RAL 7039, RAL 7040, RAL 8016, RAL 8017, RAL 8019, RAL 9007.

Další RAL barvy jsou k dispozici na požádání.

oploceni horizen

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.