Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Oplocení Bekafor Essential

Potřebujete trvalé, ale také diskrétní oplocení Vaší nemovitosti? Panely oplocení Bekafor® Esseential jsou ideálním řešením pro oplocení domů i zahrad.
Array
Popis

| | | | Reference

Fotogalerie

Panely

Panely Bekafor® Esseential mají šířku 2000 mm a jsou k dispozici v rozsahu výšek od 630 do 1930 mm. Panely mají vertikální ostny 30 mm, které mohou být umístěny v horní či dolní části. Horizontální zesílení poskytuje panelům extra pevnost. Velikosti oka jsou 200 x 50 mm a v ohybech 100 x 50 mm. Průměry drátů: svislé 4 mm, vodorovné 4 mm.

Sloupky

Sloupkový systém Bekaclip®
Panely Bekafor® Essentialmohou být nainstalovány s kovovými sloupky Bekaclip®, (průměr. 48 mm, tloušťka stěny 1,50 mm). Panely lze jednoduše upevnit ke sloupkům za využití speciálních objímek Bekafor®.

Brány

Systém Bekafor® Essential je úplný systém a je doplněn jednokřídlými a dvoukřídlými vraty Egidia.

Technologie povrchové úpravy

Panely vyrobeny z pozinkovaných drátů. Proces předběžné úpravy zaručuje perfektní přilnavost povrchové plastové vrstvy k povrchu produktu. Sloupky jsou pozinkovány z vnitřní a vnější strany (min. tloušťka povrchové vrstvy 275 g/m2, obě strany dohromady), v souladu s Euro normou 10326. Následně je aplikována přilnavá povrchová vrstva a nakonec jsou sloupky pokryty plastovou vrstvou (min. 60 mikronů).

Barvy

Zelená RAL 6005.

 
Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.