Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Oplocení Bekafor Classic

Oplocení Bekafor® Classic od Betafence se vyrábí v rozměrech od 630 do 2030 mm v zelené, antracitové a bílé barvě. Na řadu Bekafor® Classic se vztahuje dvacetiletá záruka.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | Výkresy 2D | Technická specifikace | Reference
Fotogalerie
Fotogalerie

Panely

Panely mají šířku 2000 mm a jsou k dispozici v rozsahu výšek od 630 do 2030 mm. Panely mají vertikální ostny 30 mm, které mohou být umístěny v horní či dolní části. Horizontální zesílení poskytuje panelům extra pevnost. Velikosti oka jsou 100 x 50 mm. Průměry drátů: svislé 4 mm, vodorovné 4,5 mm.

Sloupky

Sloupkový systém Bekaclip®
Panely Bekafor® Classic mohou být nainstalovány s kovovými sloupky Bekaclip®, (průměr. 48 mm, tloušťka stěny 1,50 mm). Panely mohou být jednoduše upevněny ke sloupkům za využití speciálních objímek Bekafor®.

Sloupkový systém Bekafor® Click
Panely Bekafor® Classic jsou kompatibilní se sloupkovým systémem Bekafor® Click. Toto unikátní provedení s předinstalovanými úchytkami umožňuje upevnění panelů ke sloupkům. Další příslušenství či nástroje pro standardní instalaci nejsou třeba.

Brány

Systém Bekafor® Classic je úplný systém a je doplněn jednokřídlými a dvoukřídlými vraty Bekafor® Classic.

Technologie povrchové úpravy

Panely vyrobeny z pozinkovaných drátů. Proces předběžné úpravy zaručuje perfektní přilnavost povrchové plastové vrstvy k povrchu produktu. Sloupky jsou pozinkovány z vnitřní a vnější strany (min. tloušťka povrchové vrstvy 275 g/m2, obě strany dohromady), v souladu s Euro normou 10326. Následně je aplikována přilnavá povrchová vrstva a nakonec jsou sloupky pokryty plastovou vrstvou (min. 60 mikronů).

Barvy

Zelená RAL 6005, bílá RAL 9010, antracitová metalíza BF 7016M

Príslušenství

Několik doplnků k dispozici pro:
- upevnění panelu přímo na zeď (příchytky na zeď)
- instalace sloupků na betonovou podlahu či zeď (základové desky)
- instalace panelů v úhlu (rohové svorky)

 
 
 
 
bekafor classic
Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.