Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Oplocení Barofor

Oplocení Barofor od Betafence se vyrábí v rozměrech od 1 do 2,4m a v různých barevných provedeních, od zelené k antracitové a dalších.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | Výkresy 2D | Technická specifikace | Reference
Fotogalerie

Panely

Panely jsou k dostání v různých specifikacích v plném rozsahu výšek od 1 m do 2,4 m. Všechny panely jsou zkonstruovány ze zakázkové válcované „C” sekce vodorovných příček s jak kulatou, tak hranatou výplní. K dispozici jsou různá provedení příček tak, aby vyhověla různým požadavkům jak vzhledovým, tak bezpečnostním. Volitelné obloukové vrchní části jsou ideální pro použití tam, kde má prvořadou důležitost bezpečnost, například zajištění dětských hřišť. Kde se požaduje bezpečnost a odstrašení, jsou k dostání kruhové nebo kosočtvercové rovné tyčky se zašpičatěnými hroty na sekcích, aby odradily od přelézání.

Sloupky

Sloupky jsou vyrobeny z profilových ocelových trubek 60 x 60 x 2 mm. Vrch sloupku je chráněn umělohmotnou čepičkou.

Branky

Ploty Barofor® Square a Round je možné skvěle integrovat do škály otvíravých nebo kývavých bran Robusta®. Speciální škála otvíravých nebo kývavých branek je součástí nabízeného plotového systému Barofor® Deco.

Technologie povrchové úpravy

Panely jsou vyrobeny z válcovaných dutých profilů, které jsou po zhotovení žárově pozinkovány ponorem a následně poplastovány. Sloupky jsou potaženy plastovou vrstvou na galvanizovanou ocel. Oplocení Barofor® je standardně dodáváno povrchově upraveno galvanizací. Běžně nabízíme 10 barevných provedení (polyesterová vrstva na kovové). Jiná barevná provedení z naší kolekce RAL jsou k dispozici na požádání.

Barvy

Zelená RAL 6005, bílá RAL 9010, černá RAL 9005.
Další barvy k dispozici na požádání.

Montáž

Při montáži sloupků do betonové stěny je nezbytné, abyste se ujistili, že uvnitř sloupku se nemůže zdržovat žádná voda.

Unikátní upevňovací systém

Černé polyamidové vložky se vsadí do otvorů každé vodorovné tyče na jejích koncích a připevní se ke sloupku pomocí spojovacího nýtu.
K dispozici jsou různá řešení pro mezilehlé, koncové a rohové sloupky.

oploceni barofor

 

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.