Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Zenturo Super gabionové stěny

zenturo super oplotenieAnne L. z města Auderghem hledala oplocení a bránu, které by se hodily k její verandě. Po dlouhém hledání online a návštěvě obchodu Betafence ve městě Batibouw, našla perfektní řešení: gabionovou stěnu složenou z panelů Zenturo . Přečtěte si její recenzi.

 

“Chtěli jsme vyměnit naše zelené a velmi opotřebované pletivo za elegantní robustní plot. Měli jsme pocit, že lidé plot často přeskakovali nebo přelézali, aby se dostali do sousedních zahrad. Také jsme chtěli něco, co se jednoduše montuje, protože v této oblasti nejsme žádní experti.
Vyhledala jsem si všechny potřebné informace na internetu, prohlédla jsem si mnoho systémů oplocení a materiálů, dokud jsem konečně nenašla gabionové stěny od Betafence. Prohlédli jsme si obrázky, přečetli manuál pod nákresy, podívali jsme se na video s návodem jak složit jednotlivé elementy dohromady a vybrali jsme si kvalitní řešení za dobrou cenu.

Jak je doporučeno na webové stránce, vybrali jsme si produkty Betafence v barvě antracitu protože se nejvíce hodí k naší verandě a cihlám.
S naším rozhodnutím jsme velmi spokojeni: máme elegantní jednoduché řešení, které perfektně doplňuje jeho okolí. Dokonce i náš architekt, který byl zpočátku skeptický ohledně oplocení, je nyní nadšený, když jsme mu řekli o našem projektu. Nejtěžší stádium bylo připravit základy. Ale s pomocí přátel jsme to zvládli.”

novými panely Zenturo Super, si můžete vyplnit vaše oplocení ještě krásnějším a kreativnějším způsobem. Jako žádné jiné panely, Zenturo SuperZenturo Super jsou perfektní jako zahradní příčky a oplocení, a když je vyplníte přírodním materiálem, jako je například kámen nebo dřevo, dosáhnete ještě estetičtějšího výsledku. S panely Zenturo SuperZenturo Super, Betafence představuje panely s ještě menšími otvory: 50x50 mm a 100x50 mm, což dodává ještě více možností. Nyní si můžete panely vyplnit ještě menšími kameny, kůrou nebo kousky dřeva aniž byste se museli bát, že vypadnou.

Nejlepší kombinace

Pro doplnění systému, si rodina L. vybrala Zenturo Classic otočnou bránu. Tato brána je robustní, odolná a stylová. Perfektně se hodí ke gabionovým stěnám Zenturo Super. Udělejte si vchod do vaší zahrady ještě stylovější!

Vaše zahrada je tak jedinečná jako vaše oplocení...

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.