Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Vysoce bezpečné oplocení soukromého majetku

bezpecnostni oploceniV minulosti bylo oplocení používané zejména kolem míst vyžadujících zvýšenou bezpečnost, dnes jsou ale pořád populárnější i u vlastníků nemovitostí. Vysoce zabezpečovací systémy Securifor jsou velmi populární v Itálii. Přijde tento trend i do České republiky?

Panely Securifor byly vyvinuty pro zařízení, které vyžadují obzvlášť vysokou úroveň zabezpečení. Elektrárny, rafinerie, zda sklady zbraní jsou strategickými místy, kde je bezpečnost na prvním místě

Totální bezpečnost

Toto řešení je obzvláště obtížné překonat případnými vetřelci. Výzkum, který zkoumal tzv. "faktor zdržení" ukázal, že panely Securifor 2D vyžadují 18 minut na to, aby se přes ně člověk dostal, zatímco tradiční pletivo zabere jen 15 sekund. To je obrovský rozdíl, který zajišťuje účinný zásah proti nechtěným návštěvníkům.

Výhodou tohoto řešení je jeho kompatibilita s detekčními a kamerovými systémy. Jeho charakteristická kombinace vodorovných a svislých drátů zajišťuje vysokou průhlednost, která umožňuje kamerám vidět lidi i mimo oplocení.

Securifor pro rodinné domy

Ukazuje se však, že panely Securifor mohou být použity i na zajištění soukromých majetků. Tento systém byl tímto způsobem poprvé použit v Itálii, kde byl Securifor 2S namontován u nemovitosti v Parmě. Byl to obrovský úspěch, protože oplocení nejen vysoce zvýšilo bezpečnost obyvatel, ale také výrazně doplňuje architekturu nemovitosti.

Díky své vysoké průhlednosti jsou panely Securifor diskrétní formou zabezpečení, která nezasahuje do okolního designu. Kromě toho zvýrazňuje krásu architektury na oploceném pozemku.

Který model byste si měli vybrat?

Řada Securifor zahrnuje mnoho modelů. Liší se způsobem použití a konstrukčními detaily.

  • Securifor – tento základní model poskytuje možnost nastavení velmi vysokého oplocení až do výšky dokonce 6 m.
  • Securifor 2D – tato verze má dlouhou dobu na přelezení, až 18 minut. Tím je prakticky nepřekonatelná.
  • Securifor 3D – toto řešení nabízí navíc designové hodnoty: jeho horizontální profily nabízejí jedinečnost a uspořádání drátů, které podtrhuje krásu nemovitosti.
  • Securifor 4D –nejrobustnější ze všech panelů díky své jedinečné technologii střídavého svařování.

Jakýkoliv model si vyberete, panely Securifor zaručují tu největší kvalitu a bezpečnost. To platí i pro soukromé objekty.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.