Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Vynikněte použitím antracitového Pantanet pletiva

pantanet family pletivoUž si každý ohradil své pozemky vertikálními nebo horizontálními palisádami? Překvapte své okolí a namontujte si zcela jiný síťový systém oplocení.

 Level bezpečnosti pletiva

Samozřejmě, musíte se ujistit, že tento level bezpečnosti bude pro vás dostačující. Ideálně by se měl předek vašeho pozemku nacházet uvnitř uzavřeného rodinného domu nebo rezidence. Nebo pokud žijete ve velmi tiché oblasti, kde se nemusíte obávat vandalů nebo vetřelců. Protože pletivo Pantanet nenabízí až takový level bezpečnosti jako masivnější panely oplocení.

Hotovo! Už?

Pantanet svařované pletivonet svařované pletivo má rychlou instalaci bez použití elektrického nářadí. Nejdříve, potřebujete upevnit všechny sloupky do cementu a pak rozvinout pletivo, natáhnout ho a připevnit ke sloupkům, pěkně jeden po druhém.

Tipy:

  • Sloupky nemusí být umístěny rovnoměrně jeden od druhého.
  • Mírné stoupání nebo klesání terénu se dá vyřešit správným natažením pletiva.
  • Pantanet pletivo je tak pevné, že nepotřebuje napínací dráty nebo tyče.

Potřebuji soukromí

Pantanet pletivo je velmi průhledné. Je perfektní pro ukázání vaší zahrady, o kterou je krásně postaráno nebo krásného tvaru vašeho domu. Nicméně, pokud si přejete mít více soukromí, nemusíte své oplocení odmontovat.

Všechno, co na to potřebujete, jsou výplně jako například páska Colorado tape. Přiměřeně nařezané segmenty plastové pásky mohou být protkané přes otvory vertikálně i horizontálně. V závislosti na levelu soukromí, kterého chcete dosáhnout, můžete protkat pásku přes všechny nebo pouze některé otvory pletiva.

Dárek pro sousedy

Pokud si vyberete trendovou palisádu pro přední stranu pozemku, můžete použít Pantanet pletivo pro bokynet pletivo pro boky a zadní část oplocení. Toto bude krásným darem pro vaše sousedy. Budete mít možnost vést ranní nebo odpolední konverzace přes váš elegantní antracitový plot zakrytý šplhavými rostlinami.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.