Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Staňte se tvůrcem vlastního oplocení

gabionove steny betafencePokud rádi vytváříte své vlastní věci, PetraZen nebo Zenturo Super gabionové stěny vám umožní rozprostřít křídla vaší představivosti.

Úžasný kámen

Základním materiálem pro výplň gabionových stěn je kámen v rozdílných formách: kameny, oblázky nebo dlažební kostky. Ve stavebninách najdete mnoho typů, ze kterých si můžete vybrat. Dokonce jsou dostupné různé odstíny a barvy. Pokud si vyberete kontrastní barvy jako je bílá a šedá nebo červená a zelená a naaranžujete je ve vrstvách, získáte velmi zajímavý vzor. 

Tip 1: Nezapomeňte zkontrolovat vnitřní plochu vašich gabionových stěn. Jinak riskujete zakoupení kamenů, které jsou příliš malé a vypadnou z gabionové stěny.

Tip 2: Zajímavý efekt získáte vytvořením vrstev s rozdílnou tloušťkou a opakováním vzorů na vrchu a spodku oplocení.

Vůně lesa

Jsou dostupné různé výplňové materiály… Vaše oplocení bude vypadat úžasně, pokud ho vyplníte rovnoměrně uloženými kousky kmene stromu. Různé průměry kmenů vůbec nenaruší vzhled kompozice. Stěnu také můžete vyplnit kůrou různých barev, ale mějte na paměti, že kousky kůry musí být dostatečně velké.

Tip 3: Tento typ výplně je méně trvanlivý. Musíte vzít v úvahu, že povětrnostní podmínky budou mít vliv na vzhled stěny a bylo by vhodné zvážit výměnu výplně.

Zářivé sklo

Určitě dosáhnete dech-beroucího efektu, pokud do vašeho gabionu umístíte vrstvu skleněných kousků. Může to být odpad ze skláren, který je také dostupný ve stavebninách. Kousky skla mohou být různých barev: od bílé ke žluté nebo dokonce modré. Pokud do vrstvy skla namontujete LED osvětlení, vaše oplocení přitáhne pozornost lidí i v noci..

Tip 4: Použijte vrstvy skla jako vložky o malé šířce. I když je velmi pěkné, sklo je většinou mnohem dražší než jiné výplně.  

Ceny oplocení

Ocelový rám pro gabionové stěny není mnohem dražší než standardní panelový plot (sloupky základny mohou mít větší profil a navíc mají druhý panel, který poskytuje místo pro výplň). Hlavní část vašeho finančního rozpočtu je cena kamene nebo jiného materiálu.

Tip 5: Při kontrole cen možných použitelných výplní si vždy zapište ceny, abyste si je později mohli porovnat. Někdy mohou být rozdíly mezi cenami jednoho druhu kamene s jiným velmi velké.  

Tip 6: Pokud je váš rozpočet omezený, zvažte vyplnění vaší gabionové stěny levnějším kamenem s malými tenkými vrstvami dražšího kamene jiné barvy nebo kousky skla.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.