Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Srovnání gabionových stěn: Zenturo a PetraZen

petrazen gabiony novinkaCo mají rozdílné a co mají společné? Který model byste si měli vybrat, abyste byli s vaším oplocením maximálně spokojeni?  Tady jsou klíčové vlastnosti gabionových stěn od Betafence.

Gabionové stěny, které již delší dobu máme v nabídce si stále získávají větší oblíbenost. Jejich hlavní výhodou je, že vypadají originálně, což je ještě doplněno o pocity bezpečí a soukromí.

 Letos jsme přidali nový model, který nazýváme PetraZen k již existujícímu modelu gabionových stěn Zenturo. Řešení je založeno na podobném konceptu, ale poskytuje nové možnosti, které předchozí model neměl.

Společné vlastnosti

Začněme s tím, co mají společné. Obě gabionové stěny jsou vyrobeny ze dvou panelů připevněných na svůj sloup.  Zenturo stěny jsou připevněny na Zenturo sloupy, zatímco PetraZen mají za základ panely Nylofor F. Toto není náhoda, protože oba modely jsou nevýrazné a umožňují použít široký výběr výplní.

Ohledně výplní, oba modely mohou být vyplněny téměř jakýmkoli materiálem. I když jsou kamínky tou nejoblíbenější výplní, můžete klidně použít sklo, dřevo nebo kůru. Co je nejdůležitější, když už jednou panely vyplníte, nemusíte materiál výplně vyměnit, pouze pokud se změní vaše chuť nebo vaše představa o oplocení. 

Oba modely Zenturo i PetraZen, mohou být použity více způsoby. Stěny perfektně poslouží jako hlavní element oplocení místo panelů, jako roh nebo jako předělující stěna ve vaší zahradě, která například odděluje kompost nebo místo pro gril.

Oplatí se zdůraznit i protihlukové vlastnosti gabionových stěn. Použití gabionových stěn popři celém oplocení, udělá z vašeho pozemku mnohem tišší místo. Dokonce, i když se nachází na rušné ulici.

PetraZen inovace

Při navrhování stěn PetraZen, jsme chtěli zvýšit množství dostupných možností úpravy. A proto je tou nejdůležitější inovací možnost spojit úseky pod jakýmkoli úhlem, nejen pod úhlem o 90 a 180 stupních, jak to bylo předtím. Výsledkem je, že linie oplocení může být sofistikovanější a upravena na váš terén.

Oba modely gabionových stěn jsou perfektní pro ty, kteří ocení originální a inovativní vzhledy oplocení, tak nechejte vaše potřeby rozhodnout při výběru produktu.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.