Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Sportovní centrum v Itálii oplocené systémem Decofor

oploceni decoforOplocení Decofor Arco se skutečně originálním a elegantním designem zajišťuje sportovní areál v parku Livenza, Itálie.

Středisko, které se nachází v benátské oblasti, je atraktivním místem pro turisty. Jeho součástí je wellness centrum, bazény, solárium, volejbalové hřiště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, dokonce i minigolf. V tomto provozu mohou společnosti také pořádat setkání a konference pro své zaměstnance a hosty.

 

 

Zařízení nutně potřebovalo výměnu oplocení a tento úkol jeho majitelé svěřili právě nám. Doporučili jsme použít panely oplocení Decofor Argo, které kombinují elegantní vztah s vysokou úrovní bezpečnosti a trvanlivosti.

DECOFOR JAKO NEDÍLNÁ SOUČÁST NEMOVITOSTI

Doporučené řešení se vyznačuje krásným obloukovým zakončením a orientálními motivy umístěných na špičkách panelů. Díky tomu se Decofor Arco stal nedílnou částí této nemovitosti, která zvyšuje jeho estetickou hodnotu a elegantně doplňuje architektonický styl budov.

Ba co víc, naše panely dokonale zajišťují oplocený areál, jsou mimořádně funkční a trvanlivé. Díky ochranným nátěrovým vrstvám je oplocení Decofor Arco odolný vůči korozi, což zaručuje dlouhá léta používání.

oploceni decofor1 oploceni decofor2 oploceni decofor3
Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.
Více informací Ok