Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Sloupy určené pro konkrétní typy oplocení

sloupky pre plotMontáž oplocení na sloupy určené pro konkrétní typy panelů není legrace. Dokonce, i když si myslíte, že můžete bezpečně upravit ostatní sloupy, to může být chyba. Velká chyba.

Perfektní zapadnutí

Když montujete vaše oplocení na správné sloupy, můžete si být jisti, že všechny elementy oplocení vytvoří konzistentní celek, vizuálně i technicky. Každý element systému bude vypadat jako nový a fungovat bezchybně dlouhá léta protože byl vyroben, aby vyhověl nejvyšším standardům kvality a byl pečlivě přizpůsoben ostatním komponentům. 

Gabionové stěny

Vybrali jste si gabionové stěny? Měli byste si k nim také vybrat vhodné sloupy, které patří k systému. Stěny PetraZen skládající se z panelů Nylofor si vyžadují čtvercové sloupy, které zajistí pevnost a umožní připojit díly pod libovolným úhlem, což umožňuje, že oplocení se perfektně přizpůsobí vašemu pozemku. Ale pokud si vyberete panely Zenturo nebo Zenturo Super na sestavení vaší gabionové stěny, namontujte je na příslušné systémové panely, protože jejich unikátní tvar umožňuje pevné přichycení panelů na obou stranách sloupů.

Montováním dílů na příslušné sloupy si můžete být jisti pevností vaší gabionové stěny bez ohledu na typ výplně. Měli byste si také pamatovat, že kvůli její hmotnosti, stěna potřebuje solidní podporu a musí být schopná odolat i silným návalům větru. I když sloupy s horšími parametry mohou vypadat stejně kvalitní, negarantují vám a vaší rodině 100% bezpečnost.

Také byste měli mít na paměti, že montování vaší gabionové stěny Zenturo na příslušné sloupy vám umožní zachovat stejnou barvu celého systému oplocení, protože sloupy Zenturo jsou dostupné ve stejné barvě jako panely, které jsou barvy metalického antracitu.

Bezpečné a pryč z dohledu

Plánujete postavit oplocení vyrobeno z panelů Nylofor 2D nebo 2D Super s výplněmi Screeno Wave? Použijte sloupy F-LOX Super, které zvýší zajištění výplní. Sloupy F-LOX Super jsou velmi masivní, což udělá konstrukci vašeho oplocení odolnou vůči povětrnostním podmínkám, dokonce i když jsou panely zcela vyplněny výplněmi Screeno Wave. Použijte sloupy F-LOX Super i když upřednostňujete polo průhledné oplocení.  Panely Nylofor 2D a 2D Super bez výplní, mohou být, na druhé straně, bezpečně upevněny na spolehlivé sloupy F-LOX.

Dekorativní... v každém detailu

Neměli byste překážet velkolepému efektu montováním našich sofistikovaných panelů Decofor na obyčejné sloupy. Systém oplocení je perfektně spárován k příslušným sloupům. Žádné jiné sloupy nezdůrazní krásu vašich panelů Decofor.

Měli byste mít na paměti, že když si vybíráte kompletní systém oplocení Betafence, vytvořený z panelů, sloupů a bran, můžete se spolehnout na jeho konzistentní design a bezpečnost.  Navíc kompletní systémy oplocení jsou pokryty víceletou Betafence protikorozní zárukou.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.