Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Ploty pro továrny a dílny

nylofor 3d oploceniKvůli jejich povaze, pozemky továren a dílen vyžadují adekvátní správné zabezpečení a ochranu proti vstupu neautorizovaných osob. Vysoký level zabezpečení pro právě takové oblasti je garantován systémy Nylofor 2D a Nylofor 3D.

 

Systém Nylofor je sestaven z těžkých svařovaných panelů, které jsou obvykle montovány na trojúhelníkové sloupy a doplněné otočnými branami Nylofor nebo posuvnými branami Robusta. V závislosti na typu systému jsou panely horizontálně profilované, díky čemuž jsou stabilnější (Nylofor 3D) nebo jsou posíleny dvojitými horizontálními dráty s velkým průměrem (Nylofor 2D). Takový design oplocení zajišťuje vysokou ochranu - a díky možnosti instalace posuvné brány téměř jakékoliv délky - vytváří pohodlné místo vstupu do továrny nebo dílny pro velké vozy.

Systémy Nylofor jsou perfektní na ochranu palivového terminálu Orlen ve městě Mościska, kde byl použit systém Nylofor 3D, a v továrně na výrobu brzd Akebono (Nylofor 2D, celková délka oplocení 2300 m) a také i v skladech VGP k pronájmu na Slovensku (Nylofor 3D).

V případě továren a dílen, které si často vyžadují stovky nebo dokonce tisíce metrů oplocení, je také důležité, že se všechny systémy Nylofor vyznačují jedinečnou odolností vůči korozi. Díky nejmodernější technologii nanášení povrchové úpravy nevyžadují pravidelnou údržbu, což velmi zjednodušuje jejich použití a zajišťuje dokonalý vzhled oplocení, což často přispívá k prvnímu dojmu o firmě po mnoho let.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.