Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Ploty Decofor jsou dostupné ve verzi Recto

plot decofor rectoNabídka Betafence nyní uvádí další verzi dekorativních panelů Decofor. Model Recto je typický svým plochým tvarem horní části produktu.

Systém oplocení Decofor byl navržen pro ty, kteří si cení nejen bezpečnost ale i eleganci a dekorativní vlastnosti každého elementu jejich domu a jejich pozemku. Úhledná a elegantní struktura se zakřiveným zakončením Arco byla vřele uvítána od individuálních uživatelů ale také v městských oblastech, jako jsou například parky.

Abychom rozšířili výběr produktů, které nabízíme, připravili jsme také další verzi panelů Decofor, kterou nazýváme Recto. Tato verze byla nedávno přidána do nabídkového letáku Betafence. Liší se od předchozích modelů její zakončující linií, která je v tomto případě plochá.

 

Všestranné výhody plotu Decofor

Všechny ostatní vlastnosti systému Decofor zůstaly nezměněny. Jeho největší výhodou je dekorace a elegance, díky které toto oplocení vyniká před ostatními typy oplocení. Panely se dají rychle namontovat na pevné sloupky. Mohou být také upevněny do stěn nebo základů. Tento systém vám zaručuje nepoddajnost a sílu po dlouhá léta.

Spolu s panely si také můžete zakoupit výhodné a odolné křídlové brány v obou verzích, ve standardní verzi Arco a ve verzi Recto, která je dostupná na požádání.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.