Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Ploty a brány CreaZen

pletivo creazenI když jsme zahájili prodej našich CreaZen panelů a bran pouze před pár týdny, oni už zdobí a chrání tři pozemky v Evropě.

Od doby,kdy jsme spustili prodej, CreaZen systém vyvolává mezi zákazníky nadšení. První věc, kterou tento produkt vyniká je jeho originální a inovativní design. Jeho typické rozložení sloupků připomíná větve a tím přibližuje produkt přírodě a má jednoduchou eleganci.

Otázka bezpečnosti je samozřejmě důležitá. Tak jako každý Betafence produkt, CreaZen zajišťuje vysoký level bezpečnosti a dlouhou životnost po mnoho let.  Důležitou výhodou je rychlá a snadná instalace a možnost spojit panely pod jakýmkoli úhlem.

CreaZen projekty v Evropě

Náš nový systém již použili tři evropští zákazníci: dva ve Francii a jeden v Polsku. První instalace byla ve městě Feyzin u města Lyon. Vlastník pozemku se rozhodl použít CreaZen panely protože se shodovaly s konceptem jeho domu: inovativně navrženy ale nóbl. Snadná montáž byla také důležitým faktorem, zákazník si je namontoval sám.

Zákazník, který žije v severní části Francie si vybral trochu jiný způsob použití CreaZen. Chtěl dekorativní vstup do zahrady, který přiláká návštěvníky jeho krásou ale v též době i zajistí bezpečnost jeho 4 leté dcery. Vybral si CreaZen bránu pro oddělení zahrady od příjezdové cesty před domem.

Kompletní systém CreaZen také chrání pozemek v Krakově, na kterém byly postaveny kancelářské prostory. Vlastníci budovy chtěli zkombinovat inovativní tvar se zajímavým architektonickým elementem. Nakonec si zákazník zvolil CreaZen panely a brány.  Díky tomu tyto kancelářské prostory vyčnívají mezi ostatními budovami.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.
Více informací Ok