Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Plot CreaZen chrání sídlo VBS

plot creazen vbsItalský distributor stavebních produktů a nářadí si vybral CreaZen panely z řady produktů Betafence, aby chránily jeho sklad v Salernu. Oplocení také zahrnuje vchody a brány Robusta.

VBS je italská firma sídlící ve městě Salerno. Tam také řídí svůj sklad na pozemku o rozměrů 12,000 metrů čtverečních, kde distributor skladuje své nabízené produkty. Firma dodává materiály pro sektor kovovýroby, stavebnímu a strojírenskému průmyslu a pro zahradkářství a agrokulturu.

VBS si vybírá pouze ta nejmodernější řešení, a to je důvod proč se rozhodli nahradit jejich starý a opotřebovaný plot, který už se nesetkával se žádnými estetickými ani ochrannými standardy. Staré pletivo bylo nahrazeno panely CreaZen od Betafence.

Inovativní palisádové oplocení

Panely, které byly uvedeny na trh pouze před pár měsíci, se vyznačují svým jedinečným vzhledem. Jejich profily jsou umístěny vertikálně ale asymetrickým způsobem. Tím se získá výsledek, který připomíná větvičky keřů a tím dělá vzhled oplocení bližším k přírodě. Jeho originální vzhled je kombinován s vysokou úrovní ochrany pozemku a také i odolností vůči proměnlivým povětrnostním podmínkám.

66 panelů CreaZen bylo namontovaných kolem skladu ve městě Salerno. Oplocení bylo doplněno dvěma vstupy Robusta a dvěma Robusta konzolovými posuvnými bránami: jedna motorizována a jedna na elektrický zámek. Všechny elementy dohromady tvoří konzistentní a elegantní oplocení, které se perfektně hodí k architektuře budovy VBS.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.
Více informací Ok