Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Pletivo Bekafor Classic chrání kempy

pletivo becafor classicPobřežní oblast v Cavalilino (Itálie) byla chráněna Betafence panely. Díky Bekafor Classic panelům, pobřežní kempinková oblast v San Marco je nejen bezpečná pro turisty ale je i více vizuálně atraktivní.

San Marco je kempinková oblast v Cavallino, město v Itálii v provincii Veneto nad Jaderským mořem. Jeho zlaté pláže, jemné pískové duny a husté borové lesy jsou zlatými hřeby tohoto místa.

Vizuální zlepšení pletivem

Před pár měsící se majitelé oblasti odhodlali udělat vylepšující práce na některých prvcích v kempinkové oblasti, například oblast bazénu. Jedním z úkolů byla výměna plotu. Nový plot musel nejen chránit oblast ale i se shodovat stylem s bazénem. Betafence byl objednán na splnění tohoto úkolu. Rozhodli jsme se použít Bekafor Classic systém oplocení po zvážení jeho estetických hodnot.

Bezpečné a diskrétní Bekafor panely

Bekafor Classic panely mají tendenci jemně zapadnout do okolní krajiny bez rozptýlení lidí od více důležitých prvků, jako například příroda a bazén. Tato výhoda je kvůli jeho jednoduchému a elegantnímu designu. V případě San Marco kempinkové oblasti, oplocení bylo nainstalováno v antracitové barvě, aby plot dokonale zapadl do okolí.

Pletivo Bekafor Classic poskytuje dlouhodobou ochranu díky jeho vysoké pevnosti a odolnosti vůči drsným a často se měnícím povětrnostním podmínkám. Tento efekt byl dosažen elektrickým svařováním ocelových drátů, které pak byly galvanizované a pokryté PVC.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.