Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

PetraZen: Nová gabionová stěna od Betafence

gabiony petrazen stavbaTrvanlivá, multifunkční a dobře vypadající, toto jsou vlastnosti naší nové PetraZen gabionové stěny.

Víme, že Zenturo gabionové stěny jsou populární a proto jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku a připravili jsme zcela nový produkt, který se jmenuje PetraZen. PetraZen je odpovědí na potřeby zákazníků, kteří hledají harmonii designu a pohodlí, a také pro ty, kteří si cení soukromí a bezpečnost.

Pletivo Nylofor F - základ nové stěny

Nylofor F panely jsou tím nejdůležitějším elementem PetraZen gabionové stěny. Vytvářejí úseky: Nylofor tabule jsou spojeny multifunkčními konektory a pak naplněny materiálem podle vašeho výběru. Vybrali jsme si tento panel kvůli jeho výjimečné pevnosti a dlouhé životnosti, to se odráží na stabilitě gabionové stěny.

Zmíněné konektory umožňují zcela nové možnosti montáže. Úseky stěny PetraZen mohou být namontovány pod jakýmkoli úhlem, což vám umožňuje přizpůsobit plot každému terénu a získat tak originální vzhled.

Vymezovací špičky jsou také inovací, která velmi zjednodušuje proces montáže stěny. Díky jejich typickým hákům je možné rychle zavěsit a stabilizovat panel do struktury stěny. To znamená, že nemusíte držet Nylofor po celou dobu montáže. Je to důležité, protože panel může vážit až několik desítek kilogramů.

Způsob výplně se ale nemění. Tak jako v případě Zenturo, PetraZen může být naplněn libovolným materiálem, který si zákazník vybere. Kameny jsou neustále tou nejpopulárnější možností, avšak někteří zákazníci se rozhodnou naplnit stěnu dřevem, či dokonce sklem. Výběr výplně by měl záviset na stylu designu celého pozemku.

Použití PetraZen stěn

Tuto novou stěnu lze použít několika způsoby. Může to být samostatný plot, doplněk k obyčejným panelům ale také i rozdělovací stěna na pozemku.

Tak jako Zenturo, PetraZen se také vyznačuje naprostou neprůhledností. To se odrazí na zvýšeném pocitu jistoty ve vaší zahradě, protože stěna zcela schová obyvatele před pohledy kolemjdoucích. Zvýší se i vaše pohodlí, díky schopnostem stěny tlumit hluk, což je důležité hlavně pro domy v blízkosti rušných ulic. PetraZen také minimalizuje průnik zápachu z vnější strany vašeho pozemku, což jistě zlepší kvalitu vašeho života. 

PetraZen gabionové stěny jsou dalším produktem, který uspokojí potřeby všech zákazníků, kteří si cení ticho, klid a bezpečnost domova.

 

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.
Více informací Ok