Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Permanentní nebo dočasné oplocení.

clony oploteniaChcete zajistit soukromí kolem vašeho domu nebo byste raději měli možnost si to později ještě rozmyslet?

Přední oplocení

Přední část plotu je většinou ukázkou vašeho pozemku. Musí být atraktivní, ale i robustní.  A většinou víte, jak by měla vypadat, aby se hodila k architektuře domu a jeho barvě. Pravděpodobně, jako většina, si vyberete vertikální nebo horizontální palisády.

V závislosti na vaší potřebě soukromí si vyberete desky různých šířek. Vysoký level soukromí vám zajistí široké horizontální profily (oplocení Horizen). Nicméně, abyste zdůraznili krásu vašeho pozemku, použijte tenké vertikální profily (Barofor kulaté nebo čtvercové panely).

Pamatujte si: Změna stylu a vzhledu permanentního předního plotu si obvykle vyžaduje demontáž všech jeho elementů (včetně zabetonovaných sloupků).

Boční oplocení

Několik let dozadu bočním oplocením dominovalo tkané pletivo (Resitor) a potom svařované pletivo v rolích (Pantanet). Nedávno začaly být populární panely s 3D efektem (Nylofor).

Oplocení, které si vyberete, bude pravděpodobně záviset na vztazích s vašimi sousedy. Vaše ranní rozhovory budou jednodušší s průhledným pletivem nebo panely. Ale pokud má vaše zahrada být v tichém a soukromém místě, nemusíte vůbec měnit oplocení. Můžete jednoduše použít plastové výplně. Mohou být zasunuty do prostoru v oplocení vertikálně (Screeno Line proužky) nebo zapletené horizontálně (Colorado páska).

Top tip: Level soukromí závisí od vaší kreativní představivosti. Můžete umístit pásky nebo proužky na každou druhou, třetí, čtvrtou, atd. štěrbinu, a tak zvyšovat průhlednost oplocení.

Vyměnitelné oplocení

Pokud víte, že vás určité věci časem omrzí a máte rádi změny, zvažte instalaci gabionových stěn PetraZen nebo Zenturo. Vnější panely zůstanou stejné, ale můžete čas od času změnit jejich výplně (různé barvy kamenů, vulkanické kameny nebo sklo). V závislosti na velikosti výplňových elementů, dosáhnete různé levely soukromí a tlumení hluku.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.