Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Osvědčené ploty pro rodinné domy

oploceni pozemkuHledáte nový systém oplocení pro Váš dům? Tady jsou čtyři populární řešení, která by vám mohly vyhovovat.

Koupě domu je investice na několik let, a proto musí být dobře promyšlená. Předtím, než si vyberete vhodný systém, měli byste si definovat jeho vlastnosti. Zajímá Vás zejména atraktivní vzhled, nebo je Vaší nejvyšší prioritou bezpečnost? Hledáte spíše klasické řešení, nebo jdete po originálním oplocení, které se liší?

Plot Horizen – inovace a soukromí

Systém Horizen zahrnuje panely a brány vytvořené pro rodinné domy a soukromé pozemky. Je výjimečný díky modernímu a trendovému uspořádání vodorovných tyčí. Tato struktura je velmi atraktivní a zaručuje bezpečnost. Úzce oddělené profily brání tomu, aby se mezi ně dala prostrčit ruka nebo noha, a v podstatě zabraňuje přelezení oplocení.

Uspořádání panelů a bran Horizen má za následek vysokou míru neprůhlednosti, což se promítá do většího pocitu soukromí obyvatel nemovitosti. Vynikající odolnost a konkurenceschopné ceny jsou dalšími výhodami.

Plot Decofor – design a elegance

Pokud hledáte dekorativní oplocení, vyberte si systém Decofor. Panely tohoto systému se vyznačují elegantním zakončením ve tvaru oblouku (verze Arco), nebo jedné linie (Recto). Originální zakončení panelu je poutavé a odlišuje se od jiných řešení

Atraktivní design jde ruku v ruce s vysokou pevností panelů a je zárukou pro dlouhodobé užívání. Jednoduchá montáž je také výhodou a každý nadšenec pro konstruování to zvládne.

Plot Securifor – jednoduchost a bezpečnost

Řada Securifor byl vytvořen pro vysoce rizikové oblasti, protože je určen pro ochranu ve spolupráci s monitorovacími systémy. Tyto panely budou také účinné pro oddělené rodinné domy. Pokud žijete v nezabezpečené oblasti nebo byste si rádi zvýšili pohodlí, je toto ta pravá volba pro Vás.

Hlavní výhodou panelů Securifor je jejich dokonalá pevnost a odolnost proti mechanickému poškození. Klíčem jsou zde dvojité dráty používané na konstrukci rozpětí. Malá velikost ok pletiva zabraňuje přelezení struktury a zároveň usnadňuje ovládání monitorovacího systému.

Gabionové stěny Zenturo – originalita a dekorace

Gabionové stěny jsou u nás stále více populární, a to především z důvodu jejich originálního vzhledu a dekorativního charakteru konstrukce. Jsou vyrobeny ze dvou panelů Zenturo připevněnou paralelně na sloupek., Zatímco jejich vnitřek je vyplněno kamenem, dřevem nebo skleněným materiálem. Možnost zvolit si výplň poskytuje oplocenému areálu jedinečnost.

Gabionové stěny mohou být použity i jako doplňkové oplocení, vnitřní zahradní oplocení nebo jako kompletní řešení. Jsou stejně odolné a stabilní jako ostatní panelové systémy a dodatečně zvyšují úroveň soukromí a chrání před hlukem z ulice. 

Díky četným možnostem oplocení a jejich aplikace jsme přesvědčeni, že nebudete mít žádné problémy při výběru řešení, které bude pro Vás nejlepší.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.