Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Oplocení Betafence: Villaggio Turistico Lido del Sole 2

1. betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d 580x275Uvnitř krásného borovicového lesa v Bibione leží prázdninový resort Villaggio Turistico Lido del Sole 2, který vytváří zelenou oázu vzdálenou pouze 600 metrů od moře. Má nádhernou společnou zahradu s hřištěm pro děti, místem pro grilování a velkým bazénem. Resort nabízí apartmány s balkony v prvním patře nebo se zahrádkou na přízemí a také dvoupatrové domy se zahradou a balkonem na prvním patře. 

Poloha resortu s takovým množstvím zeleně si vyžaduje precizní integraci strukturálních prvků. Tento faktor se bere v úvahu každý rok při plánování rekonstrukčních prací, kterými neustále zlepšujeme nabídku našeho resortu.

 

V dnešní době si musí turistická místa dát záležet na modernizaci a rekonstrukci tak, aby odpovídala požadavkům zákazníků, kterým stále více a více záleží na estetičnosti resortu, ve kterém budou trávit svůj volný čas. Toto platí i u oplocení, které dokáže kombinovat funkčnost a estetičnost. 

1. betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d 580x275

Betafence nabízí široký výběr oplocení, které dokáží jemně vymezit a přeměnit různé oblasti, i turistické a také udržet potřebný level zabezpečení.

Zákazníci, kteří si vybrali Betafence chtěli, aby jejich oplocení bylo bílé a jejich resort by tak vyčníval mezi konkurencí a jejich oplocení by ladilo s ostatními budovami v resortu.

Použili jsme technologii Nylofor® 3D, jednoduché diskrétní oplocení, které je zvláště efektivní, když je potřebná extra stabilita a výdrž oplocení. Toto je garantováno horizontálním patentem ve velikosti 100 x 50 mm a tyčemi o průměru 5 mm. Horní hrana panelů je zakončena tupými ostny dlouhými 30 mm. To v kombinaci s pevností oplocení poskytuje vysoký level bezpečnosti.

2.betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d 580x275

Nylofor 3D je úžasné řešení pro rychlé ohrazení vašeho pozemku, díky jeho dobře navrženým komponentům, které jsou kvalitní a velmi jednoduše a rychle složitelné.

Betafence je robustní a dlouhotrvající také v přímořských oblastech, které jsou známé pro jejich vysokou vlhkost ovzduší a přítomnost soli. Produkt je vyrobený z tyčí z pozinkované oceli, které procházejí následnými ochrannými procesy, které zaručí jejich odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

3.betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d580x275

Takové řešení, kterým nahradíte vaše staré oplocení, pomůže na jedné straně dosáhnout estetičnost a vyhovět požadavkům, vztahujícím se na integraci architektury a prostředí a na druhé straně zajistí efektivní systém, který ochrání resort před nepovoleným vstupem.

Technické specifikace

- Obsah: 170 metrů
- Typ produktu: Nylofor 3D

- Výška: 153 cm

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.