Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Oáza klidu s novými gabionovými stěnami

gabiony kludOplocení z kamenné stěny poskytne vám a vaší rodině takový level komfortu, o jakém jste ani nesnili.

 Domov je nejdůležitějším místem pro každého člověka. Je to místo, kde odpočíváte, relaxujete a užíváte si váš rodinný život. A proto je důležité, aby byl každý element důkladně naplánovaný a aby splnil vaše očekávání.

Když přijde na oplocování pozemků, Betafence klade na první místo pohodlí uživatele. Klíčovým faktorem pohodlí je pocit bezpečí. Každý panel nebo pletivo je vyroben přesně nato. Pokročilejší systémy navíc chrání pozemek od vnějšího hluku. Proto jsme vyvinuli náš nový systém kamenné stěny Stonewall.

Gabiony ticha 

Hlavním elementem systému Stonewall jsou gabionové panely, které jsou slavné pro jejich výdrž a originální vzhled. Minimalistický koš může být naplněn libovolným materiálem. Když je naplněn těsně a do plna, gabionová stěna tlumí vnější hluk a chrání lidi uvnitř pozemku od hluku projíždějících aut.

Už zmíněná trvanlivost výrobku je také to, co dělá gabionové panely Stonewall tak populárními. Když je postavíte, už více nebudete muset přemýšlet o odolnosti vůči poškození nebo údržbě. Gabiony vám poskytnou klid mysli po dlouhá léta.

Produkt na míru 

Je extrémně důležité, aby se systém Stonewall dal upravit potřebám každého pozemku. To je možné díky flexibilitě výplní a elegantně ukrytým sloupům uvnitř každého úseku. Jelikož jsou sloupky ukryty uvnitř každého panelu, systém se může stát jednotnou stěnou.

Také poskytujeme rozšířenou nabídku velikostí. Produkt Stonewall je dostupný ve třech výškách: 160 cm, 180 cm a 200 cm a třech šířkách: 20 cm, 25 cm a 30 cm.

Tolik možností dělá systém Stonewall perfektním pro každého, kdo si přeje mít hezký, bezpečný a pohodlný plot.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.