Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Nylofor City - nové řešení od Betafence

plot nylofor cityNa začátku roku jsme představili Nylofor City panely na oplocení. Tento produkt je ideální na ochranu městských oblastí.

Nylofor City je další model z populární nabídky produktů Nylofor. Je typický jednoduchým, moderním vzhledem, který splyne s pozemkem nebo nemovitostí, kterou chcete chránit.

Panel je elegantní díky plochým horizontálním drátům a čtyřhranným profilem, který jme namontovali nahoru. Toto navíc chrání plot a chrání chodce před rizikem úrazu nebo před pořezáním se na drátě.

Nylofor City je velmi pevný a trvanlivý, což ho činí odolným vůči proměnlivým podmínkám počasí a potenciálnímu mechanickému poškození, zatímco neoprenová vložka, která vyplňuje kolejničky zabezpečuje panelu odolnost vůči vibracím.

Uvedené vlastnosti dělají Nylofor City obzvláště populárním jako oplocení oddělující železniční a tramvajové trasy od okolí. Používá se i pro ochranu železničních stanic, parkovacích míst a dětských hřišť. Je tedy ideální pro městské prostranství.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.
Více informací Ok