Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Nová gabionová stěna od Betafence

petrazen gabiony novinkaPředstavujeme inovativní a elegantní verzi gabionových stěn. PetraZen splňuje požadavky těch, kteří hledají vyvážený komfort a jedinečný design.

Zenturo gabionové stěny, které máme v nabídce již několik let, jsou neustále populární díky jejich originálnímu vzhledu a velkému množství způsobů využití. A tak jsme se rozhodli vyvinout nový typ stěn, které poskytnou našim zákazníkům ještě více možností.

PetraZen: výhody

PetraZen gabionové stěny jsou vyrobeny z panelů Nylofor F s horizontálními tyčinkovitými dráty. Panely jsou svařeny vertikálními dráty každých 20 cm, což zajišťuje výjimečnou pevnost panelů.

Panely jsou namontovány na ramínkách přišroubovaných k sloupkům
samo-řeznými šrouby. Věšáky jsou zakončeny háčky, na kterých jsou panely zajištěny. Díky tomu je možné použít méně držáků vzdálenosti, které chrání stěnu před vydutím.

Umísťování Nylofor F panelů na ramínka podstatně usnadňuje montáž gabionové stěny. Už více nepotřebujete držet nebo podpírat panely v dalších fázích montáže.

Důležitá inovace také zahrnuje multifunkční spojení z nerezové oceli, která se používají na úpravu dvou sousedících úseků stěny. Tato spojení umožňují umístění stěny v jakémkoli úhlu (také v tupých a ostrých úhlech).

Tak jako v případě stěn Zenturo, stěna může být vyplněna kamenem, dřevem nebo jinými materiály, které se hodí do okolního prostředí.

Ticho a soukromí

Díky unikátní konstrukci, PetraZen gabionové stěny nabízejí obyvatelům pozemku pocit soukromí. To je zajištěno kompletní neprůhledností stěnového plotu. Navíc, takové řešení tlumí hluk a minimalizuje průnik nepříjemných zápachů z okolí vašeho pozemku.

 

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.
Více informací Ok