Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Nejlepší oplocení pro školu nebo školku

oplotenie skolkyBezpečnost dětí je vždy prioritou při takovýchto projektech. Je nejlepší použít spolehlivé a kvalitní řešení.

V moderním světě plném nejistoty a násilí je odpovědí: nejpravděpodobněji ano. I když ta nejdůležitější funkce ochrany oplocení bude dosažena ve školách, které se nacházejí v centrech měst a blízko rušných ulic. Na vesnicích a v malých městečkách, školky a školy byly postaveny podél hlavních cest. Děti by mohly při nepozornosti snadno vběhnout do cesty.

Co je účelem oplocení?

V případě škol a školek, oplocení hlavně stanovuje hranici pozemku. Odkazuje lidem venku: “Toto je škola. Neautorizovaným osobám vstup zakázán”. Také děti a teenageři uvnitř vědí, že vycházení za plot je porušením pravidel školy. Pro obě skupiny je oplocení první bariérou, která musí být překročena, a to vyžaduje úsilí a znalosti.

Postačí pletivo?

Tkané pletivo jako je například Resitor lze snadno poškodit. A s dávkou trpělivosti ho můžete rozplést a vytvořit díru. Všem je nám jasné, jaké kreativní a inovativní děti mohou být.

Svařované pletivo z řady Pantanet je robustnější, ale modely s tenčím drátem by mohly být prostřižené zahradnickými nůžkami.

Takže, abychom zajistili ochranu škol a školek, doporučujeme použít panely s horizontálními profily (Nylofor 3D) nebo ploché panely s dvojitými horizontálními dráty (Nylofor 2D).

Můžete také použít pozinkovaný plot (Školka 24 ve městě Bielsko-Biała), ovšem, pokud vyžadujete něco elegantnějšího, hlavně pro předek školy, vyberte si pokryté panely (Mezinárodní vzdělávací nadace ve městě Wrocław).

Trocha soukromí

Pokud se škola nebo školka nachází v obytné zóně nebo v hustě vyvinuté oblasti, měli byste vzít v úvahu výplně. Jako v případě školky “Dziecięcy Sad” ve městě Gliwice. Antracitový Nylofor 3D plot obklopující venkovní hřiště pro děti byl vybaven pásy Screeno Line v podobné barvě. To brání lidem ze sousedství sledovat areál školky.

Brány a vchody

Pokud má škola své parkoviště, musíte zajistit oplocení s branami. Posuvné brány jako Egidia nebo Robusta jsou perfektním řešením (Hudební škola ve městě Sosnowiec). Nicméně, pokud není bokem žádné místo, kde by se křídlo brány mohlo posunout, můžete si vybrat automatizované dvojité otočné brány.

Pro ty, kteří přicházejí pěšky, vyberte vchody, ideálně s elektrickým otevíráním dveří (to zajistí, že je vchod důkladně zavřený po celou dobu). Dobrým nápadem je také použití interkomu nebo video interkomu, který vám umožní kontrolovat, kdo může vstoupit na pozemek školy.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.