Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Kterou gabionovou stěnu si vybrat?

petrazen gabiony novinkaTo závisí na tom, jestli potřebujete jednoduchou gabionovou stěnu nebo elegantní stěnu se sofistikovanými záhyby a úhly.

 

Estetika vs. Ekonomika

Nejpopulárnější řešení na trhu je gabionová stěna sestávající z panelů, ve kterých jsou vertikální dráty vyrobené z ocelových tyčí ve tvaru U. Každý z nich je zakončen ocelovými smyčkami, přes které se namontují šrouby, aby se vytvořily rohy stěny. Tyto systémy oplocení nejsou velmi elegantní, hlavně pokud používáte šrouby nízké třídy, které jsou náchylné na korozi a mohou vytvořit skvrny na panelech.

Pokud chcete, aby okolí vašeho domu bylo příjemné na pohled a sofistikované, měli byste zvážit gabionové stěny sestávající z panelů Nylofor F. Jejich vertikální dráty jsou vyrobeny z plochých tyčí a rohy jsou navíc podchycené nerezovými spoji (na každé druhé ploché tyči). Spoje jsou téměř neviditelné, a tak jako ploché tyče, jsou umístěny uvnitř stěny.

Shyby ve více úhlech

Ocelové tyče ve tvaru U jsou obecně nejlepší pro rovné sekce a rovné úhly. Jiné úhly (tupé a ostré), se dají snadněji dosáhnout u stěn sestávajících z panelů Nylofor F (PetraZen). To je zajištěno nerezovými spoji, které se mohou sehnout do libovolného úhlu, aby zapadly do rohu, který chcete dostat.

Úpravy na místě

Tyče ve tvaru U nemohou být odříznuty do libovolné velikosti, protože byste tak také odřízli i smyčky na konci tyčí. Všechny nestandardní velikosti gabionových stěn musí být vyrobeny na míru. A pokud při montáži zjistíte, že vaše měření nebylo přesné, budete muset čekat na doručení nových elementů.

Nicméně, panely Nylofor F můžete upravit do jiné velikosti sami během montáže a potom je upravit zinkovým sprejem na povrchovou úpravu (přibalený ke každé objednávce). To vám také umožňuje dosáhnout libovolného úhlu svépomocí.

Montáž

Potřebujete alespoň jednu osobu, která vám pomůže smontovat úsek gabionové stěny sestávající z tyčí ve tvaru U. Tato osoba musí držet dvě strany stěny tak, abyste je mohli spojit šrouby (s výjimkou, pokud výrobce pošle již spojený segment). Pak už jen musíte vyrovnat celou strukturu a upevnit ji na sloupky v základech.

Můžete svépomocí zavěsit panely Nylofor F, které vytvářejí PetraZen stěny, na háky, které jsou připojené na základových sloupcích. Háky vyrovnají panely a zablokují je, aby se nemohly hýbat. Háky také umožňují použití méně dálkových držáků, které zabraňují tomu, aby se stěna vyklenula.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.