Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Kdy postavit permanentní oplocení

mobilne oploceniPodle použitelných ustanovení zákonů o stavbách, staveniště musí být vhodně ochráněno. Pokud tento pozemek ještě nebyl ohrazený, měli byste zvážit použití dočasného oplocení a odložit stavbu permanentního oplocení.

Stavba domu vyžaduje obrovské náklady a může se vám zdát, že montáž dočasného oplocení je zbytečná ztráta peněz. Nicméně, takové řešení, hlavně v souvislosti s výdaji vám poskytne mnoho výhod.

 

  • Pokud postavíte dočasné oplocení, můžete tak poskytnout praktický vstup pro velká nákladní auta a mašinérii. Otvor vstupní brány by měl být dostatečně velký, aby vozidla mohla vjet a vyjet ze staveniště. Po dokončení práce si můžete upravit šířku brány podle vašich potřeb, ne podle potřeb stavitelského týmu.
  • Montáž permanentního oplocení před dokončením práce na stavbě vystavuje oplocení potenciálnímu poškození mašinérií, která na stavbě pracuje. Zvažte, zda jste připraven pokrýt další potenciální náklady na jeho opravu.
  • Vyplatí se začít se stavbou oplocení, když práce na stavbě dosáhnou stádia, kde se již více nevyžaduje použití těžké mašinérie. Je to také dobrý moment z bezpečnostních důvodů, protože permanentní oplocení poskytuje efektivnější ochranu vašeho pozemku před vloupáním se.

Na poskytnutí dočasného oplocení na vašem pozemku můžete použít Agronet forest uzlové pletivo, které je jednoduše montovatelné na všechny typy dočasných sloupů nebo těch, které zůstaly z předchozího oplocení. Pletivo je pozinkované, takže přežije mnohé investice do stavby a po dokončení práce ho můžete jednoduše srolovat a použít ho jinde.

Pokud chcete více než základní ochranu, vyzkoušejte Pantanet lehké pletivo nebo profesionální systém mobilních panelů Tempofor F na zabezpečení vašeho pozemku během stavby.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.