Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Je pletivo stále potřebné?

kryty zo zvaraneho pletivaI když lidé mají tendenci si vybrat panelové oplocení na ohrazení jejich pozemku, pletivo má stále mnoho důležitých využití.

 Boky a zadní strana

Samozřejmě si můžete ohradit celý pozemek panely. Nicméně, pokud si vyberete trendové horizontální palisády Horizen, několik metrů takového oplocení by bylo velkou ztrátou peněz. Proto se vyplatí zvážit možnost oplocení bočních a zadní strany pozemku pletivem. Pokud je přední strana vašeho oplocení antracitové barvy, můžete ji perfektně sladit s antracitovým pletivem Pantanet Family. Pro větší soukromí je možné vyplnit díry v pletivu páskami Colorado tape (také v barevném provedení antracit).

Sousedé

Pokud váš pozemek hraničí s jinými pozemky, nabídněte svým sousedům možnost sdíleného plotu. Panely Nylofor 3D jsou dobrým řešením, ale pokud si přejete levnější alternativu, vyberte si pletivo Resitor. Obvykle vyrobené v zelené barvě, bude perfektně ladit se zelení ve vaší zahrádce. V případě, že byste chtěli, aby se po plotě šplhal břečťan nebo růžové keře, nezapomeňte použít sloupy s větším průřezem (aby unesly dodatečnou váhu rostlin).

Zeleninová zahrádka

Vaše zeleninová zahrádka může zůstat otevřená, abyste do ní měli neomezený přístup. Nicméně, děti a domácí zvířata mohou způsobit nemalé škody, například když se hrají.  Vyplatí se ochránit zahrádku lehkým svařovaným pletivem Pantanet Light. Má větší otvory a tenčí drát jako výrobky z řady Pantanet Family a také je cenově výhodnější. Navíc můžete oplocení doplnit o bránu do zahrádky, aby se váš pes nedostal dovnitř bez dozoru a povolení.

Chov králíků a slepic

Pokud chcete zajistit, aby vaši zajíci a slepice mohli během dne volně běhat, je bezpečné je na noc zamknout do klecí. Perfektní materiál na postavení klecí je svařované pletivo Casanet nebo tkané pletivo Hexanet. Oba typy se prodávají v rolích a mohou být nařezané do trojúhelníků a pospojované tak, aby vytvořily konstrukci. V závislosti na vašich preferencích si můžete vybrat různé velikosti otvorů, tloušťku drátu a druh povrchové úpravy D (pozinkované nebo poplastované pletivo).

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.
Více informací Ok