Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Horizontální nebo vertikální plot?

horizen plotAby se váš plot hodil k vašemu domu, je dobré porovnat jejich společné rysy.

Přirozeně, můžete jít přímo do obchodu a koupit si oplocení, které se vám nejvíce líbí. Ale je velmi pravděpodobné, že nebudete plně spokojeni, když oplocení postavíte. Konečný výsledek oplocení a domu, může být úplně jiný, než jste očekávali.

 Horizontální a vertikální linie

Podívejte se na váš dům a rozhodněte se, jaké linie jsou dominantní. Pokud máte šikmou střechu a doplňující trojúhelníkové elementy (jako okna v podkroví), je lepší si vybrat plot vyrobený z vertikálních tyčí nebo profilů (Barofor čtvercové nebo kulaté panely).

Pokud je vaše budova konstrukce – čtvercové nebo trojúhelníkové – s plochou střechou, nejlépe se bude hodit k oplocení vyrobenému z horizontálních panelů rozdílné šířky (Horizen panely a brány).

Vyčnívat nebo splývat s prostředím?

Další důležité rozhodnutí se týká barvy vašeho oplocení. Mělo by barvou zapadat k vašemu pozemku? Tak slaďte vaše šedé stěny s antracitovým pletivem Pantanet Family a vaše hnědé krytí střechy s výplněmi Screeno Line namontované na panelech Nylofor.

Někdy možná chcete dosáhnout pravý opak a vyčnívat. Jemná béžová je velmi světlá, když je zkombinovaná s červenou barvou originálního oplocení CreaZen (s nepravidelným rozložením profilu). A se standardní zelenou barvou panelů Classic panels vytvoří zajímavý kontrast bílé stěny.

Poslední věc: soukromé nebo vystavené?

Žijete v tichém bloku oddělených domů, kde se maminky procházejí s dětmi? A vy jste právě dokončili vaši sofistikovanou zahradu v orientálním stylu? Vyberte si transparentní plot, který zvýrazní krásu vašeho pozemku.

A pokud máte malé děti a místo pro gril a toužíte po odpočinku a klidu od shonu po vaší práci, vyberte si neprůhledný plot. Panely a brány Horizen nebo gabionové stěny vyplněné kamenem (Zenturo nebo PetraZen) vám určitě poskytnou dokonalé množství soukromí.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.