Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Čím si ohradit zahrádku?

nylofor oploceniEfektivní ochrana exteriéru je velmi důležitá. Jednotlivé pozemky můžete oddělit i obyčejným tkaným pletivem.

Masivní panely Nylofor 3D

Tyto panely budou nejlepším vnějším zabezpečením celého komplexu. V závislosti na stupni rizika vandalismu, si můžete vybrat mezi panely se silnějším nebo tenčím drátem (5 nebo 4 mm) a různými velikostmi otvorů. Panely Nylofor v zelené barvě, lépe splynou s barvou vaší zahrady (a díky dvojité úpravě povrchu, je vám poskytnuta delší záruční doba). Pokud chcete ekonomičtější verzi, vyberte si zářivě pozinkované panely. Nicméně, mějte na paměti, že tento typ panelů přirozeně časem ztratí lesk a nebude tak elegantní jako předtím.

Vnitřní pletivové příčky

Některé kousky pozemků v celém komplexu je nejlépe oddělit pletivem. Nejlevnějším řešením je tkané pletivo Resitor. Oddělí jednotlivé pozemky od sebe, ale neposkytne vysoký level bezpečnosti. Navíc jeho montáž je velmi náročná (je potřeba mnoho nástrojů a příslušenství).

Bylo by téměř stejně efektivní z hlediska ceny použít svařované pletivo Pananet. Pantanet je mnohem trvanlivější a jeho montáž zabere méně času. Nejlepší volbou pro vnitřní příčky je pletivo Pantanet Essential nebo Light. Jako vnější oplocení doporučujeme zvážit použití pletiva Pantanet Family (s mnohem hrubším drátem) je vhodné i jako vnější pletivo pro celé komplexy pozemků (namísto panelů Nylofor).

Soukromí je jistotou

Pokud jste si ohradili kousky vaší zahrádky panely a majitelé pozemků chtějí více soukromí, vaše panely můžete obohatit o výplně Screeno Line. Jsou to plastové pásky, které vertikálně zapadnou do otvorů panelu. Pokud vyplníte všechny otvory, získáte tak zcela neprůhlednou stěnu. Je to perfektní řešení pro pozemky u rušných cest nebo chodníků.

Svahy a sesuvy půdy 

Pokud jsou některé z vašich pozemků na šikmé ploše, která se může sesunout, zvažte použití gabionů. Jsou to koše vyplněné kameny, které jsou schopné efektivně ochránit svahy a stanou se zajímavým elementem na vašem pozemku. Bude nejlepší použít svařované gabiony, protože si drží tvar a eleganci po dlouhá léta.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.