Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Chraňte svůj pozemek plotem

plot betafenceDomov je místo, kde se setkávají všichni nejdůležitější lidé ve vašem životě. Proto si vyžaduje speciální ochranu. Může být ochrana poskytnuta bez ohrožení atraktivního designu?

Plot Nylofor 3D: žádné hrozby

Plot Nylofor 3D je systém, který garantuje vysoký level zabezpečení a neslouží jen jako oplocení veřejného zařízení ale i jako produkt na zajištění všech ostatních míst, které potřebují spolehlivou ochranu, jako jsou například soukromé pozemky.  Nylofor 3D se vyznačuje vysokou odolností zajištěnou horizontálním profilováním. Jeho minimalistický design zapadne perfektně k modernímu i klasickému stylu vaší nemovitosti. 

Pokud chcete vaší rodině poskytnout vyšší level soukromí, vyplňte váš Nylofor panelový plot s příslušnými výplněmi Screeno Line nebo Colorado tape. V závislosti na efektu, kterého chcete dosáhnout, můžete vyplnit celý nebo pouze část plotu. Na výběr jsou výplně z imitace dřeva nebo si vyplňte panely s nadčasovou a elegantní antracitovou páskou.

Gabionové stěny: obklopte váš dom tichem

Pokud si chcete chránit vaše soukromí před zvědavými kolemjdoucími, oploťte váš pozemek gabionovými stěnami. Nikdo nebude moci sledovat váš rodinný život a tato atraktivní kamenná stěna, kterou lze jen těžko prolézt, vás zbaví každodenních starostí.

Můžete si navrhnout vaši gabionovou stěnu s panely Zenturo nebo PetraZen a vyplnit ji téměř jakýmkoli materiálem a vytvořit tak příjemné a bezpečné místo pro vás.

Plot Decofor: vyvrcholení mistrovského díla

A co tak zabezpečit váš majetek stylem, který zdůrazní jeho jedinečný architektonický styl? Vyberte si kompletní systém oplocení včetně sloupků a bran, které se stanou velmi dekorativním oplocením s inovativní strukturou. Je to skvělá alternativa ke kovaným plotům, které – jsou sice velmi dekorativní – ale mohou působit až příliš obdivuhodně, hlavně pro malé nemovitosti.

V závislosti na efektu, který chcete dosáhnout, si můžete vybrat z klenutých panelů Decofor (Arco) nebo rovných panelů (Recto), systém můžete namontovat na základy nebo přímo na zem a vybrat si buď  oddělené sloupy (s dekorativní koulí na vrchu) nebo cihlové sloupy.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.