Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

BETAFENCE OCENĚNÁ JAKO NEJLEPŠÍ FIRMA S OPLOCENÍM:

BUILD Award Betafence 2017S potěšením oznamujeme, že skupina Betafence Group získala ocenění BUILD Awards za celosvětově nejlepší firmu s oplocením a bezpečnostními systémy 2017.

S devíti výrobními halami, 30 odděleními a agenturami prodeje a lokální přítomností ve 100 zemích celého světa, globální funkčnost Betafence je založena na jediném ale důležitém přístupu: Zajišťovať na čem záleží.

 

 O ocenění říká Joe Cowling, manažer prodeje ve Velké Británii UK a vysvětluje závazek Betafence k jejím zákazníkům a průmyslu….

 “V Betafence, je naší misí vyvíjet řešení, která inspirují důvěru, v trh, který je poháněn celosvětovou potřebou pro komplexní bezpečnost.

Skrz nepřetržitou inovaci a růst se Betafence rozvíjí, produkuje a prodává řešení pro zabezpečení pozemků, které odpovídají vždy se měnícím potřebám. Betafence rozumí bezpečnostnímu průmyslu a v konzultací s jejími partnery rozvíjí specializované integrované řešení pro ochranu pozemků, které jsou vyrobeny na míru pro každý projekt.

Betafence má za cíl podporovat své zákazníky, aby si vybrali to správné a kompletní řešení, které nejvíce vyhovuje jejich potřebám a všemu na čem jim záleží".

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.