Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Betafence kamenná gabionová stěna

betafence gabionyZahrada je často místem, kam přicházíte kvůli odpočinku a klidu. Není to však vždy možné. Štěkající psi, příliš aktivní sousedé s jejich sekačkami nebo vysokotlakými čističi, hluk z provozu... Betafence má pro vás efektivní řešení: kamenné gabiony jsou elegantní bariérou s výplněmi, které mohou být použity jako individuální řešení na tlumení hluku.

Vědecký výzkum

Univerzita ve městě Gent nedávno začala výzkum ve spolupráci s Betafence, týkající se vlastností tlumení hluku u kamenných gabionů. Výzkum ukazuje, že kamenné gabiony od Betafence jsou perfektním řešením eliminace vnějšího hluku na soukromém pozemku, doma nebo v zahradě.

Testy provedené na bariéře o výšce 160 cm a tloušťce 30 cm, vyplněné sopečným kamenem 60/100 mm, ukázaly, že kamenný gabion snižuje level hluku až o 4.5 dB(A).

Doporučení

Abyste jednoduše zredukovali okolní hluk s použitím kamenných gabionů, Betafence doporučuje následující:

  • Instalujte vyplněnou bariéru co nejblíž ke zdroji hluku, pokud je to možné
  • Vyplňte bariéru pórovitým kamenem, například sopečným kamenem, co nejmenší frakce
  • Vyplněná stěna vysoká 200 cm poskytuje ještě lepší eliminaci hluku
  • Pokud si vyberete tenčí stěnu, level redukce hluku se tím sníží
  • Abyste dosáhli optimální tlumení hluku, podélný povrch vyplněné bariéry by měl být umístěný v úhlu 160° směrem k příjemci hluku.

Jiné výhody

Jako přídavek k tlumícím vlastnostem, kamenný gabion má mnohem více výhod. Každá rodina, která hledá estetické a jedinečné oplocení pro jejich pozemek, eventuálně najde originální systém od Betafence.

Betafence nabízí zajímavý design kombinovaný s rychlou a jednoduchou instalací. Klíčový element kamenných gabionů je samostatný integrovaný sloup, který dělá montáž jednoduchou. Když je bariéra vyplněna, čtvercové sloupky (60 x 60 mm) jsou zcela neviditelné. Standardní svařované panely (dlouhotrvající povrchová úprava Zincalu®, 2000 mm široké, 1600 až 2000 mm vysoké) jsou namontovány na sloupky použitím univerzálních armatur, což vám umožňuje vybrat si libovolnou šířku bariéry (200, 250 nebo 300 mm).

Odolnost je další důležitou výhodou. Při bariéře o výšce cca 203 cm nový sloup Betafence odolá větru o rychlosti až 165 km/h.

Kromě soukromých pozemků, flexibilní a masivní systém kamenných gabionů bude vypadat úžasně i na veřejných prostranstvích jako jsou hřiště a městské parky.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.