Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Nejlepší oplocení pro školu nebo školku

oplotenie skolkyBezpečnost dětí je vždy prioritou při takovýchto projektech. Je nejlepší použít spolehlivé a kvalitní řešení.

V moderním světě plném nejistoty a násilí je odpovědí: nejpravděpodobněji ano. I když ta nejdůležitější funkce ochrany oplocení bude dosažena ve školách, které se nacházejí v centrech měst a blízko rušných ulic. Na vesnicích a v malých městečkách, školky a školy byly postaveny podél hlavních cest. Děti by mohly při nepozornosti snadno vběhnout do cesty.

Gabion vs. gabionová stěna?

betafence gabionyTato otázka může být pro mnohé lidi překvapením. Není to přece stejný produkt?

Je pravda, že tyto dva termíny se zaměnitelně používají v článcích a novinách. Ale v realitě se oba produkty liší v konstrukci a v rozsahu jejich aplikace.

Horizontální nebo vertikální plot?

horizen plotAby se váš plot hodil k vašemu domu, je dobré porovnat jejich společné rysy.

Přirozeně, můžete jít přímo do obchodu a koupit si oplocení, které se vám nejvíce líbí. Ale je velmi pravděpodobné, že nebudete plně spokojeni, když oplocení postavíte. Konečný výsledek oplocení a domu, může být úplně jiný, než jste očekávali.

Které barvy oplocení budou trendem roku 2018

trend oplotenie 2018Loni dominovaly odstíny šedé. Budou ploty vypadat stejně i v roce 2018? 

Antracit (tmavá šedá) se stala trendem před dvěma lety. Od té doby se její dominance na trhu zvyšovala. Vše nasvědčuje tomu, že se tento trend nezmění. Zejména kvůli tomu, že antracit se skvěle hodí k palisádovým plotům (jako například Horizon), kterých popularita narůstá. Tato barva začala dokonce nahrazovat tradiční zelenou barvu industriálních panelů (Nylofor) a svařovaného pletiva (Pantanet line).

Posuvné brány jsou in

brana kolejniceRozhodnutí vybrat si posuvnou bránu nezáleží pouze na nejnovějších trendech ale také na její pohodlném používání. Pohodlnost je klíčovým faktorem, zvláště když vaši bránu používáte několik krát denně. Navíc, pokud si vyberete posuvnou bránu patřící k typu vašeho systému oplocení, ve výsledku dostanete kompletní systém oplocení, který je konzistentní vizuálně ale i technologicky.