Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Oplocení sídlišť: ano nebo ne?

oplotenie sidliskPřed několika lety byla většina nově postavených sídlišť vždy vybavena oplocením. V mnoha případech bylo toto oplocení neprůhledné a robustní, sestávající z panelů, které proměnily sídliště na bezpečné enklávy. Vstup byl chráněn automatizovanými posuvnými branami nebo bariérami s čtečkou karet.

Nicméně v poslední době se stávají populárními otevřená sídliště, která jsou obklopena zelení, která se přirozeně rozpíná do parků nebo lesů. Některá města, jako například Krakov si přivlastnila regulace, které zakazují ohrazení sídlišť.

Zenturo Super gabionové stěny

zenturo super oplotenieAnne L. z města Auderghem hledala oplocení a bránu, které by se hodily k její verandě. Po dlouhém hledání online a návštěvě obchodu Betafence ve městě Batibouw, našla perfektní řešení: gabionovou stěnu složenou z panelů Zenturo . Přečtěte si její recenzi.

Sloupy: kostra vašeho oplocení

sloupky na plot

Přestože na sloupy myslíme většinou až nakonec, jsou elementem, který vám umožňuje nainstalovat panely nebo pletivo podle vašeho výběru.

Kterou gabionovou stěnu si vybrat?

petrazen gabiony novinkaTo závisí na tom, jestli potřebujete jednoduchou gabionovou stěnu nebo elegantní stěnu se sofistikovanými záhyby a úhly.

Manuál pro montáž brány – 7 kroků, které je třeba si pamatovat

egidia branyPokud jste se rozhodli namontovat vaši posuvnou bránu svépomocí, musíte mít na paměti několik základních kroků.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.