Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Betafence kamenná gabionová stěna

betafence gabionyZahrada je často místem, kam přicházíte kvůli odpočinku a klidu. Není to však vždy možné. Štěkající psi, příliš aktivní sousedé s jejich sekačkami nebo vysokotlakými čističi, hluk z provozu... Betafence má pro vás efektivní řešení: kamenné gabiony jsou elegantní bariérou s výplněmi, které mohou být použity jako individuální řešení na tlumení hluku.

Nejlepší oplocení pro školu nebo školku

oplotenie skolkyBezpečnost dětí je vždy prioritou při takovýchto projektech. Je nejlepší použít spolehlivé a kvalitní řešení.

V moderním světě plném nejistoty a násilí je odpovědí: nejpravděpodobněji ano. I když ta nejdůležitější funkce ochrany oplocení bude dosažena ve školách, které se nacházejí v centrech měst a blízko rušných ulic. Na vesnicích a v malých městečkách, školky a školy byly postaveny podél hlavních cest. Děti by mohly při nepozornosti snadno vběhnout do cesty.

Permanentní nebo dočasné oplocení.

clony oploteniaChcete zajistit soukromí kolem vašeho domu nebo byste raději měli možnost si to později ještě rozmyslet?

Gabion vs. gabionová stěna?

betafence gabionyTato otázka může být pro mnohé lidi překvapením. Není to přece stejný produkt?

Je pravda, že tyto dva termíny se zaměnitelně používají v článcích a novinách. Ale v realitě se oba produkty liší v konstrukci a v rozsahu jejich aplikace.

Horizontální nebo vertikální plot?

horizen plotAby se váš plot hodil k vašemu domu, je dobré porovnat jejich společné rysy.

Přirozeně, můžete jít přímo do obchodu a koupit si oplocení, které se vám nejvíce líbí. Ale je velmi pravděpodobné, že nebudete plně spokojeni, když oplocení postavíte. Konečný výsledek oplocení a domu, může být úplně jiný, než jste očekávali.