Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Výhody práškového nátěru oplocení

oploceni praskovy naterChcete zajistit, že Vaše oplocení bude sloužit bez problémů po mnoho let? Vyberte si produkty chráněné inovativními vrstvami povlaku.

Dokonalé oplocení nejen chrání Váš majetek, ale je také příjemné na pohled a zaručuje dlouholeté užívání bez nutnosti další investice.

Panely Zenturo chrání nádhernou vilu v Udine

zenturo gabiony vila3Krásné, trvanlivé a bezpečné- panely Zenturo od Betafence tvoří oplocení moderní vily v severní Itálii a ochraňují ji před silnými větry.

Villa Ghilardi je exkluzivní nemovitost, která se nachází v provincii Udine v Itálii. Je velmi originální: neuspořádaná architektura je kombinovaná s vodními útvary, zelení a samo-navrženými zdmi obklopujícími plochu vily.

Lake Maggiore zajištěn oplocením Palladio

oploceni palladioPanely oplocení Palladio, které jsou známé svou odolností a estetikou, zabezpečují zámeček a zahradu nacházející se v Lake Maggiore v Alpách. Naše produkty zaručují bezpečnost pro obyvatele a poskytují elegantní vzhled.


Lake Maggiore se nachází na hranici mezi Itálií a Švýcarskem. Je obklopen mnoha středisky a luxusními rezidencemi. Každý rok toto místo láká turisty svou jedinečnou klimatem a malebnou krajinou. 

Jedna z vil, která je postavena na břehu jezera, byla zabezpečena našimi odolnými a elegantními panely Palladio.

Fortinet Super zajišťuje letiště ve Vilniusu

plot fortinet super3Náš moderní system oplocení Fortinet Super byl použit pro zajištění letiště v hlavním městě Litvy. Systém vybudovaný v letech 2013-2014 je dlouhý 10 km.

Vedení letiště ve Vilniusu, které působí jako nezávislá společnost od roku 1991 s dodavatelem stavby a uvedením do provozu společností Kaun Tiltai, rozhodlo o použití osvědčených produktů od Betafence pro obklopení stavby o rozloze 326 ha.

Betafence s prodlouženým certifikátem ISO 9001

plot certifikat betafenceBetafence úspěšně prošlo auditem a bylo znovu certifikováno v souladu s mezinárodním systémem řízení kvality ISO 9001. Společnost si udržuje svou vysokou kvalitu po celá léta.

Světový lídr ve výrobě externích bezpečnostních systémů byl opět certifikován podle ISO 9001: 2008. Dokument potvrzuje, že si Betafence udržuje vysoké standardy kvality z hlediska fungování podniku, jakož i výroby.

Dokument potvrzující osvědčení byl vydán 26. srpna 2015. Společnost Betafence se vyznačovala vynikající kvalitou designu, výroby, použitých materiálů, technologického pokroku a prodejem zabezpečovacích systémů.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.