Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

B-Lux sloupky použity jako osvětlení ve škole v Crevalcore

sloupky bluxSystém oplocení Nylofor 3D podporován mimořádnými světelnými sloupky B-Lux je oplocením moderního komplexu, který se nachází v Crevalcore, Itálie.

V roce 2012 byl region Emilia zasažen zemětřesením a následně bylo mnoho budov zničených. Celá struktura základní školy a školky v Crevalcore nedaleko Bologne byla vážně poškozena.

Městské úřady se rozhodly vybudovat nový, antiseizmický vzdělávací komplex s budovami a zahradou pro děti, kde se mohou hrát a učit. Bylo rozhodnuto, že celá oblast dostane odolné oplocení, aby byl chráněn před neoprávněným vstupem nepovolaných osob.

 

Betafence na veletrhu Batibouw 2016 v Bruselu

oploceni stanek betafenceOd 25. února do 6. března bylo hlavní město Belgie domovem stavebního veletrhu Batibouw 2016, který si Betafence nemohl nechat ujít.

Další ročník prestižního veletrhu konaného v Bruselu každoročně bylo příležitostí k prezentaci výrobků od Betafence. Návštěvníkům jsme nabízeli dvě skupiny produktů:

F-Lox a Zenturo – sloupky na speciální úkoly

sloupky zenturoNěkteré typy oplocení vyžadují mimořádně typy sloupků, které pak usnadňují jejich montáž. Rádi bychom Vám představili dva z nich: F-Lox Super určený pro výplně Screeno Wave a Zenturo vyvinutý pro gabionové stěny.

Speciálně navržené sloupky oplocení jsou zahrnuty prakticky v každém systému oplocení od Betafence. V mnoha případech jsou rozdíly mezi nimi zanedbatelné a zaměřují se zejména na změnu vzhledu tak, aby odpovídaly tvaru sítě nebo panelu. Dva druhy sloupků jsou však odlišné: F-Lox Super a Zenturo.

Oplocení Barofor Square v německém přístavu

oploceni barofor pristavSystém oplocení Barofor Square byl použit v přístavu Sassnitz, který se nachází v severní části Německa. Oplocení dlouhé 250 m umožňuje efektivnější řízení dopravy osob na daném místě.

Sassnitz je přístavem nacházejícím se v severovýchodní části ostrova Rügen. Je populární mezi turisty, kteří cestují trajektem přes Baltské moře. V roce 2014 prošel přístav důkladném rekonstrukcí, která zahrnovala, mimo jiné, i přestavbu přístavní hráze.

 

Stavební povolení pro oplocení: Kdy ho potřebujete?

oploceni horizenMusíte vybudovat oplocení kolem svého domu nebo firmy? Zjistěte si právní podmínky vztahující se k této otázce.

Budování oplocení, stejně jako jiné stavební práce, je předmětem právních předpisů. To klade tedy určité povinnosti na osobu, která plánuje oplocení postavit, což závisí na typu jeho umístění.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.
Více informací Ok