Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

NAKRESLETE SI SVŮJ PLOT S NOVOU APLIKACÍ BETAFENCE!

betafence configurator 375x275Naše aplikace vám pomůže navrhnout si svůj vlastní projekt

Betafence vydalo novou verzi své aplikace, aby vám mohlo pomoci nakreslit si svůj vlastní projekt oplocení, jako skutečný architekt. V několika krocích, můžete vytvořit hotový obrázek vašeho projektu, vizualizovat vaše budoucí panely, kolejnicový systém nebo pletivo namontované kolem vašeho domu, budovy, zahrady...

Čím si ohradit zahrádku?

nylofor oploceniEfektivní ochrana exteriéru je velmi důležitá. Jednotlivé pozemky můžete oddělit i obyčejným tkaným pletivem.

Vyplatí se zmontovat si bránu ze součástek svépomocí ?

brany egidia sc 4Zpočátku to může vypadat jako dobrý nápad, protože je to méně nákladné. Ale co uděláte za pár let, když bude vaše brána vyžadovat opravy?

Oplocení Betafence: Villaggio Turistico Lido del Sole 2

1. betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d 580x275Uvnitř krásného borovicového lesa v Bibione leží prázdninový resort Villaggio Turistico Lido del Sole 2, který vytváří zelenou oázu vzdálenou pouze 600 metrů od moře. Má nádhernou společnou zahradu s hřištěm pro děti, místem pro grilování a velkým bazénem. Resort nabízí apartmány s balkony v prvním patře nebo se zahrádkou na přízemí a také dvoupatrové domy se zahradou a balkonem na prvním patře. 

Poloha resortu s takovým množstvím zeleně si vyžaduje precizní integraci strukturálních prvků. Tento faktor se bere v úvahu každý rok při plánování rekonstrukčních prací, kterými neustále zlepšujeme nabídku našeho resortu.

Je pletivo stále potřebné?

kryty zo zvaraneho pletivaI když lidé mají tendenci si vybrat panelové oplocení na ohrazení jejich pozemku, pletivo má stále mnoho důležitých využití.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.