Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Změny v systému oplocení Horizen

oploceni horizenJeště atraktivnější vzhled a jednodušší montáž - to jsou výsledky změn provedených v systému Horizen.

Oplocení Horizen jsme spustili na trh v září 2015. Od té doby jsme pečlivě poslouchali názory ohledně našeho oplocení. Jak jsme je posbírali, rozhodli jsme se náš systém zdokonalit, aby byl pro vás ještě zajímavější. Tato vylepšení byly spuštěny 1. července.

Betafence představuje novou řadu oplocení: CreaZen

plot creazenVyvinuli jsme inovativní panelový systém oplocení CreaZen, který je poutavý díky charakteristickým vzorem profilů a zaručuje také kvalitu a bezpečnost na mnoho let.

Pečlivě sledujeme trendy na trhu s oplocením a sledujeme potřeby našich zákazníků. Řada CreaZen odpovídá na poptávku po původně postaveném palisádovém oplocení.

Sportovní centrum v Itálii oplocené systémem Decofor

oploceni decoforOplocení Decofor Arco se skutečně originálním a elegantním designem zajišťuje sportovní areál v parku Livenza, Itálie.

Středisko, které se nachází v benátské oblasti, je atraktivním místem pro turisty. Jeho součástí je wellness centrum, bazény, solárium, volejbalové hřiště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, dokonce i minigolf. V tomto provozu mohou společnosti také pořádat setkání a konference pro své zaměstnance a hosty.

 

Oplocení majetku – trendy na rok 2016

plot bekafor classicPlánujete koupi nebo výměnu oplocení v tomto roce? Podívejte se na nejtrendovější řešení.

Oplocení majetku už neplní jen bezpečnostní účely. V současné době také záleží i na atraktivním a módním vzhledu přizpůsobeném Vaší zahradě, architektuře, jakož i přáním zákazníka. Zjistěte, co je letos trendy.

Systém Publifor chrání největší italskou železniční stanici

oploceni stanice talianskoNáš systém oplocení Publifor poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení na nádraží v Římě.

Roma Termini je nejen největší, ale i nejdůležitějším nádražím na italském poloostrově. Tento římský objekt obsluhuje více než půl milionu cestujících denně, kteří přicházejí ze všech koutů Itálie.

 

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.