Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Gabionová zeď místo betonové

gabiony zenturoChcete mít nejvyšší úroveň soukromí ve vaší zahradě? Zvažte plot vyrobený z gabionových zdí.

Když přemýšlíte o soukromí a úkrytu od kolemjdoucích, pravděpodobně vám okamžitě napadne beton. Tento druh plotu téměř úplně odděluje váš pozemek od vnějšího světa, poskytujíc vám klid, ticho a komfort doma i na zahradě.

I když mají betonové ploty své výhody, nejsou vůbec originální nebo elegantní. Proto vám chceme nabídnout alternativu: gabionové zdi vyrobené z panelů Zenturo.

Vysoce bezpečné oplocení soukromého majetku

bezpecnostni oploceniV minulosti bylo oplocení používané zejména kolem míst vyžadujících zvýšenou bezpečnost, dnes jsou ale pořád populárnější i u vlastníků nemovitostí. Vysoce zabezpečovací systémy Securifor jsou velmi populární v Itálii. Přijde tento trend i do České republiky?

Panely Securifor byly vyvinuty pro zařízení, které vyžadují obzvlášť vysokou úroveň zabezpečení. Elektrárny, rafinerie, zda sklady zbraní jsou strategickými místy, kde je bezpečnost na prvním místě

Osvědčené ploty pro rodinné domy

oploceni pozemkuHledáte nový systém oplocení pro Váš dům? Tady jsou čtyři populární řešení, která by vám mohly vyhovovat.

Koupě domu je investice na několik let, a proto musí být dobře promyšlená. Předtím, než si vyberete vhodný systém, měli byste si definovat jeho vlastnosti. Zajímá Vás zejména atraktivní vzhled, nebo je Vaší nejvyšší prioritou bezpečnost? Hledáte spíše klasické řešení, nebo jdete po originálním oplocení, které se liší?

Betafence Německo má novou kancelář

nova kancelar betafenceNěmecká pobočka Betafence získala nové prostory pro obchodní a administrativní oddělení. Kanceláře se otevřely začátkem června v Mönchengladbachu.

Naši kolegové za západní hranicí pracovali dosud v továrně nacházející se v Schwalmtale v Severním Porýní-Vestfálsku. Nicméně toto zařízení nezahrnovalo kanceláře a konferenční místnosti, proto padlo rozhodnutí přesunout se pár kilometrů východně do Mönchengladbachu.

Profesionální oplocení skladů a továren

oploceni nylofor3dMimořádně budovy vyžadují speciální oplocení. Abychom poskytli odpovídající oplocení pro skladové a výrobní oblasti, Betafence vyvinulo několik zajímavých řešení.

Firemní prostory jsou většinou vysoce rizikové oblasti. Konec konců, sklady a továrny obsahují velké množství cenného vybavení. V takovém případě určitě nestojí za to šetřit peníze na zabezpečení takových zařízení.

Nabídka od Betafence zahrnuje mnoho panelových a síťových modelů, které je možno použít i v náročných podmínkách. Dnes vám představíme dva z nich a ukážeme zajímavé použití našich gabionů.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.