Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Ploty a brány CreaZen

pletivo creazenI když jsme zahájili prodej našich CreaZen panelů a bran pouze před pár týdny, oni už zdobí a chrání tři pozemky v Evropě.

Od doby,kdy jsme spustili prodej, CreaZen systém vyvolává mezi zákazníky nadšení. První věc, kterou tento produkt vyniká je jeho originální a inovativní design. Jeho typické rozložení sloupků připomíná větve a tím přibližuje produkt přírodě a má jednoduchou eleganci.

Otázka bezpečnosti je samozřejmě důležitá. Tak jako každý Betafence produkt, CreaZen zajišťuje vysoký level bezpečnosti a dlouhou životnost po mnoho let.  Důležitou výhodou je rychlá a snadná instalace a možnost spojit panely pod jakýmkoli úhlem.

Nabídka práce

nabidka praceKonstuktér v AutoCad:

Hledáme konstruktéra (může být i brigádník) v AutoCad, pro tvorbu výkresů pro výrobu brán, posuvných brán, konstrukcí, zakázková výroba apod. Práce a cena dohodou.

 

Montážní firmy:

Hledáme montážní firmy na spolupráci v oblasti montáže oplocení. Práce na dohodu.  

 

Stavbyvedoucí:

Hledáme stavbyvedoucího. Vedení a koordinace staveb, komunikace s obchodním zástupcem spol. Práce na OSVČ. Cena dohodou.

 

Nabídky zasílejte na   

Nová gabionová stěna od Betafence

petrazen gabiony novinkaPředstavujeme inovativní a elegantní verzi gabionových stěn. PetraZen splňuje požadavky těch, kteří hledají vyvážený komfort a jedinečný design.

Zenturo gabionové stěny, které máme v nabídce již několik let, jsou neustále populární díky jejich originálnímu vzhledu a velkému množství způsobů využití. A tak jsme se rozhodli vyvinout nový typ stěn, které poskytnou našim zákazníkům ještě více možností.

Pletivo Bekafor Classic chrání kempy

pletivo becafor classicPobřežní oblast v Cavalilino (Itálie) byla chráněna Betafence panely. Díky Bekafor Classic panelům, pobřežní kempinková oblast v San Marco je nejen bezpečná pro turisty ale je i více vizuálně atraktivní.

San Marco je kempinková oblast v Cavallino, město v Itálii v provincii Veneto nad Jaderským mořem. Jeho zlaté pláže, jemné pískové duny a husté borové lesy jsou zlatými hřeby tohoto místa.

Plot Securifor 4D – nejvyšší stupeň bezpečnosti

plot securifor 4dČtvrtá generace Securifor panelů je ten nejodolnější a nejbezpečnější systém oplocení od Betafence.

Vypuštěn na trh v roce 2015, Securifor 4D vrcholí evoluci panelů, které jsou zaměřeny na zajištění rizikových oblastí a průmyslových zón. Tyto oblasti si vyžadují velmi vysokou úroveň bezpečnosti a proto jsme investovali spoustu času do vývinu Securifor 4D.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.